Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Šejker Sportmixer ružový 590 ml - Blender Bottle

Krásny ružový šejker Sportmixer má objem 590 ml a s určitosťou možno povedať, že sa doň na prvý pohľad zamilujete. Nie je len štýlový, ale aj bezpečný - vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA a ftalátov. Skvele rozmieša váš obľúbený proteínový nápoj, ale hodí sa aj na smoothies, ovocné šťavy a vodu. Ľahko sa umýva, padne presne do ruky a zmestí sa do každej kabelky či športovej tašky.

Dlhodobo nedostupný

Blender Bottle Sportmixer - krásny ružový šejker praktickej veľkosti, do ktorého sa na prvý pohľad zamilujete

Ružový šejker Sportmixer s objemom 590 ml je vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA a ftalátov. Vďaka drôtenej guľôčke v ňom jednoducho rozmiešate proteínový či akýkoľvek iný prášok. Vynikajúco sa tiež hodí na smoothies, ovocné šťavy alebo na obyčajnú vodu, a preto nenájde využitie len u športovcov ale aj u nešportovcov. Uzáver je nepriepustný. Fľaša má dostatočne široký otvor, a tak sa jednoducho umýva opláchnutím alebo kefkou. Je štýlový a vybrať si môžete z viacerých farieb.

Sportmixer šejker

Fľaša BlenderBottle® SportMixer® bola navrhnutá s rovnakou dávkou štýlu, inovácie a všestrannosti. Bude vás sprevádzať pri vašom aktívnom a náročnom životnom štýle. BlenderBottle® SportMixer® mení definíciu pojmu „fľaša na vodu”. Rozlúčte sa s hrudkami v proteínových šejkoch a privítajte úžasne hladkú konzistenciu svojich drinkov. Náš systém používa drôtenú guľôčku BlenderBall®, patentovanú v USA, ktorá rozmieša nahladko každý práškový nápoj. Uzáver SportLoop™ je prekvapivo užitočný a budete sa čudovať, ako ste doteraz bez neho mohli existovať. Fľašu môžete zavesiť na karabínu alebo pripevniť na ruksak. Vrchnák fľaše poriadne zakrúťte, uzáver zatlačte a môžete robiť aj kotrmelce. Ani kvapka nevytečie.

 

Šejker Sportmixer ružový a jeho výhody

  • praktický objem
  • bezpečný uzáver
  • perfektne rozmieša nápoje
  • vhodný na akýkoľvek nápoj
  • ľahko sa čistí
  • má pogumovaný úchyt
  • má široké hrdlo
  • vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA a ftalátov
Recenzie od zákazníkov

Šejker Sportmixer ružový 590 ml - Blender Bottle

Write Your Own Review
Prezeráte si:Šejker Sportmixer ružový 590 ml - Blender Bottle
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Šejker Sportmixer ružový 590 ml - Blender Bottle

Napíšte otázku
Napísať odpoveď