Šejker Sportmixer čierny 590 ml - Blender Bottle

0%
0% (0)

Šejker Sportmixer čierny s objemom 590 ml je vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA a ftalátov. Spája elegantný dizajn a funkčnosť športovej fľaše a šejkra v jednom. Perfektne rozmieša proteínový nápoj, no hodí sa aj na smoothies, ovocné šťavy alebo vodu. Je štýlový a navrhnutý tak, aby padol presne do ruky.

Dlhodobo nedostupný

Blender Bottle Sportmixer - praktický šejker s objemom 590 ml, ktorý je vhodný na akýkoľvek nápoj

Šejker Sportmixer čierny s objemom 590 ml je vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA a ftalátov. Vďaka drôtenej guľôčke v ňom jednoducho rozmiešate proteínový či akýkoľvek iný prášok. Vynikajúco sa tiež hodí na smoothies, ovocné šťavy alebo na obyčajnú vodu, a preto nenájde využitie len u športovcov ale aj u nešportovcov. Uzáver je nepriepustný. Fľaša má dostatočne široký otvor, a tak sa jednoducho umýva opláchnutím alebo kefkou. Je štýlový a vybrať si môžete z viacerých farieb.

Sportmixer šejker

 

Fľaša BlenderBottle® SportMixer® bola navrhnutá s rovnakou dávkou štýlu, inovácie a všestrannosti. Bude vás sprevádzať pri vašom aktívnom a náročnom životnom štýle. BlenderBottle® SportMixer® mení definíciu pojmu „fľaša na vodu”. Rozlúčte sa s hrudkami v proteínových šejkoch a privítajte úžasne hladkú konzistenciu svojich drinkov. Náš systém používa drôtenú guľôčku BlenderBall®, patentovanú v USA, ktorá rozmieša nahladko každý práškový nápoj. Uzáver SportLoop™ je prekvapivo užitočný a budete sa čudovať, ako ste doteraz bez neho mohli existovať. Fľašu môžete zavesiť na karabínu alebo pripevniť na ruksak. Vrchnák fľaše poriadne zakrúťte, uzáver zatlačte a môžete robiť aj kotrmelce. Ani kvapka nevytečie.

 

Šejker Sportmixer čierny a jeho výhody

  • praktický objem
  • bezpečný uzáver
  • perfektne rozmieša nápoje
  • vhodný na akýkoľvek nápoj
  • ľahko sa čistí
  • má pogumovaný úchyt
  • má široké hrdlo
  • vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA a ftalátov
Detail produktu
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Šejkre
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Recenzie od zákazníkov Šejker Sportmixer čierny 590 ml - Blender Bottle
Write Your Own Review
Prezeráte si:Šejker Sportmixer čierny 590 ml - Blender Bottle
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď