Šafranový extrakt - GymBeam

Šafranový extrakt je prírodný doplnok s obsahom aktívnych látok, ktorý je vyhľadávaný ľuďmi túžiacimi po lepšej nálade a lepšom zvládaní každodenných situácií. Najčastejšie sa spája s pocitom uvoľnenia, relaxácie a lepším zvládaním stresu. Ženy takisto ocenia blahodarný vplyv tohto doplnku na negatívne prejavy, ktoré sa spájajú s blížiacou sa menštruáciou.

Nie je na sklade
Očakávame: 25. 8. 2022
Predpokladaná cena 9,95 €

Šafranový extrakt sa často spája so zlepšením nálady a s lepším zvládaním negatívnych prejavov, ktoré súvisia so začiatkom menštruácie

Šafranový extrakt pochádza z rastliny šafran siaty (Crocus sativus), ktorý sa používa nielen ako korenie, ale je tiež obľúbenou súčasťou doplnkov stravy. Má totiž množstvo blahodarných účinkov na zdravie. Najčastejšie sa spája so zlepšením nálady a s navodením pocitu relaxácie. Tieto vlastnosti oceníte hlavne v psychicky náročnom období, keď sa môže objavovať vyššia miera stresu. Mechanizmus tohto účinku je založený najmä na potenciálnom vplyve na hormóny, ako je napríklad kortizol, ktorý súvisí so psychikou.

Ženám tento výťažok môže pomôcť lepšie zvládať nepríjemné prejavy, ktoré sú spájané s blížiacou sa menštruáciou, ako sú napríklad výkyvy nálad. Vyhľadávaný je aj medzi mužmi, ktorí chcú podporiť svoje reprodukčné schopnosti

Tento doplnok má formu praktických kapsúl, v jednej dávke obsahuje 30 mg účinnej látky a je vhodný aj pre vegánov.

Šafranový extrakt a jeho výhody

• prírodný doplnok s obsahom výťažku z šafranu siateho (Crocus sativus)
  • v jednej dávke obsahuje 30 mg účinnej látky
  • spája sa s pozitívnym vplyvom na náladu a s pocitom relaxácie
  • vhodný v období pred menštruáciou
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlá (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý), extrakt zo šafranu siateho 10:1 (Crocus sativus) (0,3 % šafranal), hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 kapsula  *RI
Šafranový extrakt 10:1 (Crocus sativus) 30 mg *
- Šafranal 0,09 mg *

*Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Minimálna trvanlivosť do konca: Uvedená na obale.

Kapsule 60 kaps.
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma kapsulovaný