Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Run & Bike Electrolytes 700 ml - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Run & Bike Electrolytes je športový nápoj, ktorý poskytuje efektívne doplnenie tekutín a elektrolytov stratených počas tréningu. Obsahuje nevyhnutné minerály sodík, chlór, draslík, horčík a vápnik, ktoré sú vyplavované potom počas intenzívneho tréningu.

Dlhodobo nedostupný

Run & Bike Electrolytes - účinné doplnenie tekutín a elektrolytov

Run & Bike Electrolytes je športový nápoj pre športovcov a fyzicky vyťažených ľudí. Špeciálna formula poskytuje efektívne doplnenie tekutín a elektrolytov stratených počas tréningu a počas pretekov v súťaži.

 

Run & Bike Electrolytes

 

Účinné minerály a zložky, ktoré obsahuje:

  • sodík - tento prvok je obzvlášť dôležitý pre športovcov a aktívnych ľudí. Fyzická aktivita vedie k ťažkej strate tohto prvku z tela potením, môže viesť k poruchám rovnováhy vody a elektrolytov, svalovým kŕčom, slabosti a zníženiu výkonu. Efektívny prívod sodíka v tele počas cvičenia môže mať pozitívny vplyv na rovnováhu vody a elektrolytov, termoreguláciu a acidobázickú rovnováhu.
  • chlór - podobne ako sodík sa vylučuje hojne z tela počas cvičenia. Okrem vplyvu na stave vody a elektrolytov, je tiež dôležitý pri procesoch spojených s metabolizmom glukózy a má vplyv na fungovanie obehového systému.
  • draslík - je ďalším dôležitým prvkom vylučujúci sa potom z tela počas cvičenia. Spolu so sodíkom sa podieľajú pri zachovaní správneho osmotického tlaku telových tekutín, pomáha k normalizácii rovnováhy vody a elektrolytov. Podieľa sa tiež na fungovaní obehovej sústavy, môže znížiť katabolizmus svalov a obnove po cvičení.
  • horčík - podieľa sa na metabolizme energie, syntéze svalových bielkovín a je aktivátorom mnohých enzýmov zodpovedných napr. pri metabolizme sacharidov a tukov. Má tiež veľmi dôležitú úlohu pri vedení nervových impulzov a zvyšuje kontraktilitu svalových vlákien.
  • vápnik - tento prvok je spojený predovšetkým s udržiavaním zdravia kostí a zubov, v skutočnosti jeho úloha je oveľa širšia. Vápnik sa podieľa na aktivácii rady enzýmov, ktoré umožňujú uvoľňovanie energie obsiahnutej v ATP. Tento element tiež ovplyvňuje neuromuskulárny prenos.

 

Zloženie

Voda, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, citrát draselný a citrát sodný; aróma, uhličitan vápenatý, konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný, uhličitan horečnatý, chlorid draselný, sladidlá: sukralóza.

 

Dávkovanie

Užívajte jednu fľašu (700 ml) denne, počas cvičenia alebo horúceho počasia.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 700 ml
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 1,5 g
Sodík 600 mg
Draslík 300 mg
Vápnik 120 mg
Horčík 60 mg
Chlór 120 mg
Recenzie od zákazníkov

Run & Bike Electrolytes 700 ml - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Run & Bike Electrolytes 700 ml - ActivLab
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Run & Bike Electrolytes 700 ml - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď