Optimum Nutrition Proteínové RTD nápoje

Proteínové RTD nápoje od výrobcu Optimum Nutrition je kategória ready to drink nápojov vhodných na okamžitú konzumáciu. Majú vysoký obsah bielkovín a môžu tak podporiť rast či udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. Pýšia sa tiež neodolateľne lahodnou chuťou, ktorú si zamilujete. Šetria čas, ktorý by ste venovali klasickej príprave a váš proteínový šejk je vďaka nim vždy po ruke. Navyše spoľahlivo prispeje k naplneniu vášho denného príjmu bielkovín.

 Zobraziť viac

Aké sú výhody proteínových RTD nápojov a šejkov?

 1. Môžu zrýchliť metabolizmus - bielkoviny, ktoré obsahujú proteínové RTD nápoje a šejky majú najvyšší termický efekt zo všetkých makroživín. Naše telo k ich spáleniu potrebuje značné množstvo energie, čím dochádza k tzv. zrýchleniu metabolizmu. 
 2. Efektívne prispievajú k rozvoju svalov - obsiahnuté bielkoviny sú základným stavebným kameňom svalov. Ich príjem tak dokáže pomôcť s budovaním aj udržaním svalovej hmoty. 
 3. Môžu pomôcť pri chudnutí - bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmote. Samotné svaly v porovnaní s tukovým tkanivom spotrebujú viac energie, čím nám v konečnom dôsledku pomáhajú spaľovať viac tuku. Bielkoviny nám navyše počas chudnutia tiež môžu pomôcť udržať svaly v kalorickom deficite.  
 4. Prispievajú k lepšej regenerácii - vďaka obsiahnutým bielkovinám môžu tieto RTD nápoje a šejky prispieť k efektívnej oprave tréningom poškodených svalových vlákien. 
 5. Môžu znížiť hlad a chute na sladké - sýtiaca schopnosť bielkovín prispieva k tomu, že po ich konzumácii nebudeme tak rýchlo hladní. Ochutené proteínové RTD nápoje navyše môžu pomôcť aj zahnať chute na sladké. 
 6. Podporujú zdravie kostí - jedným z benefitov bielkovín je aj ich pozitívny vplyv na zdravie kostí. Proteínové RTD drinky tak môžu oceniť nielen športovci, ale aj fanúšikovia aktívneho životného štýlu či ľudia vo vyššom veku. 

Kedy piť proteínové RTD nápoje

Proteínové RTD drinky si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa. Osobitne ich oceníte v čase náročných dní, kedy nestíhate a hľadáte rýchly či kvalitný snack. Prípadne na cestách, kde si ich môžete pribaliť do tašky či batožiny. Okrem toho sú vhodné aj na konzumáciu počas turistiky alebo po tréningu na podporu regenerácie. 

Pre koho sú proteínové RTD nápoje určené?

Proteínové RTD drinky môže piť každý, kto chce: 

 • zvýšiť príjem bielkovín 
 • mať po ruke rýchly snack v podobe proteínového šejku, ktorý je vhodný na okamžitú konzumáciu 
 • podporiť rast svalov 
 • schudnúť a hľadá lahodný nápoj, ktorý mu pomôže zasýtiť či zahnať chuť na sladké 

Objavte našu ponuku proteínových RTD nápojov, ktoré vám pomôžu doplniť bielkoviny a očaria tiež lahodnou chuťou.

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. Optimum Nutrition (1)
 2. GymBeam (1)
 3. Barebells (1)
 4. Ehrmann (1)
Príchuť
 1. čokoláda (1)
 2. jahoda (1)
 3. vanilka (1)
Balenie (ml)
 1. 330 ml (1)
 2. 12 x 330 ml (1)
Forma
 1. tekutý (1)
Zmes
 1. zmes (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (1)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Optimum High Protein Shake - Optimum Nutrition
  Optimum High Protein Shake - Optimum Nutrition
  100%
  100 % (8)
  Od 3,50 €

1 Položka