Proteínová sušienka Oatein Brownie 60 g - Oatein

Výrobca: Oatein

Oatein Brownies je neodolateľný proteínový snack, ktorý bol navrhnutý skupinou nutričných expertov tak, aby spĺňal výživové požiadavky zdravého jedálnička. Výborná chuť, kvalitné bielkoviny, dostatok vlákniny a komplexných sacharidov. Tento sladký brownie (60 g) obsahuje 17 g bielkovín, jednoducho, oplatí sa ho mať vždy po ruke, ak budete mať chuť na sladké.

Dlhodobo nedostupný

Oatein Brownie - nadýchaný proteínový brownie, ktorý nielenže výborne chutí, ale ponúka aj kvalitné bielkoviny, vlákninu a komplexné sacharidy

Oatein Brownies je neodolateľný proteínový snack, ktorý bol navrhnutý skupinou nutričných expertov tak, aby spĺňal výživové požiadavky vášho zdravého a racionálneho jedálnička. Výborná chuť, kvalitné bielkoviny, dostatok vlákniny a komplexných sacharidov - všetky tieto dôležité atribúty boli splnené! Tento sladký brownie (60 g) obsahuje 17 g bielkovín, jednoducho, oplatí sa ho mať vždy po ruke, ak budete mať chuť na sladké.

Proteínová sušienka Oatein Brownie 60 g - Oatein

Oatein Brownies a ich výhody

• lahodné proteínové brownies
  • majú vysoký obsah bielkovín
  • sú bohaté na vlákninu
  • obsahujú komplexné sacharidy
  • dodávajú dlhotrvajúcu dávku energie

Príchuť double chocolate chip: mliečny proteín, rastlinný glycerol, ovsená múka, glutamínové peptidy (pšenica), maltodextrín, kúsky bielej čokolády 9% (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor (sójový lecitín, aróma), rastlinný olej (palmový, repkový) , pražené ovsené vločky 8% (ovsené vločky, cukor, med, palmový olej), sójový proteín, kakaový prášok, voda, ovsené vločky 2%, kypriace látky (bikarbonát sodný, tartar), aróma, sladidlo (sukralóza).

Príchuť white chocolate chip: mliečny proteín, rastlinný glycerol, ovsená múka, glutamínové peptidy (pšenica), maltodextrín, kúsky bielej čokolády 9% (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor sójový lecitín, aróma), rastlinný olej (palmový, repkový), pražené ovsené vločky 8% (ovsené vločky, cukor, med, palmový olej), sójový proteín, kakaový prášok, voda, ovsené vločky 2%, kypriace látky (bikarbonát sodný, tartar), aróma, sladidlo (sukralóza).

Upozornenie pre alergikov: Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení produktu.

Užívajte podľa potreby ako výživnú desiatu alebo pre doplnenie potrebnej dávky bielkovín. Ideálne pred tréningom, po tréningu, alebo kedykoľvek počas dňa.

Nutričné hodnoty (príchuť double chocolate chip)1 dávka (60 g)
Energetická hodnota 1044 kJ / 250 kcal
Tuky 8,7 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 3,5 g
Sacharidy 24,5 g
   z toho cukry 4,6 g
Vláknina 2 g
Bielkoviny 17 g
Soľ 0,22 g

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte mimo dosah malých detí. Nie je určená ako náhrada pestrej stravy.

Forma potraviny
Bez umelých sladidiel nie