Recenzie - Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Just Whey je viaczložkový srvátkový proteín vyrobený z mlieka voľne sa pasúcich kráv (Grass-Fed Protein), obohatený o vybrané vitamíny, minerálne látky a tráviace enzýmy. Obsahuje funkčnú kombináciu srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. V závislosti od príchute sa môže pochváliť až 76 % podielom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty aj normálnemu stavu kostí.

35,95 €(35,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať sobota 27. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam

4.7
Priemer z 6402 hodnotení
(5330 hodnotení)
(588 hodnotení)
(173 hodnotení)
(87 hodnotení)
(192 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Mnohé recenzie chvália Just Whey za skvelú chuť, ktorá nie je príliš sladká (najmä čokoládový mliečny koktail, vanilka a slaný karamel), vynikajúcu miešateľnosť bez hrudiek a hladkú, krémovú textúru vo vode alebo v mlieku. Mnohí používatelia uvádzajú dobré trávenie, pocit ľahkosti s menším nadúvaním a viditeľné výsledky v priebehu týždňov. Menšia časť spomína občasné zmeny chuti alebo problémy s miešateľnosťou a niektoré obavy týkajúce sa transparentnosti sladidiel (stévia plus sukralóza) a preferencií v oblasti ingrediencií.

  • Vynikajúca miešateľnosť
    |
  • Skvelá, nie príliš sladká chuť
    |
  • Hladká, krémová textúra
    |
  • Dobré trávenie
    |
  • Viditeľné výsledky pri tréningu
    |
  • Mnoho možností príchutí

Vygenerované pomocou AI z 6402 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

MJ

Overený nákup
Proteín Just Whey je chuťovo úplne lahodný, výborne sa shakuje a nehrudkuje a dokonca už sú po zhruba mesiaci užívania poznať aj výsledky. Úplná spokojnosť.
Najprínosnejšia kritická recenzia

Iulian

Overený nákup
Vyskúšala som príchute čokoláda (lacná chuť kakaa), slaný karamel (takmer bez chuti) a kde som najviac očakávala od bielej čokolády s kokosom. Hnus, nemozem vypit ani shake...chuti to zle. už
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1060)
Overené nákupy (5589)
Pozitívne (6029)
Negatívne (310)
Recenzie v ostatných krajinách (5342)
  • Lukáš

    Overený nákup

    7. 3. 2019

    Skvelá chuť - Chocolate Milkshake. S vodou je super, ale keď si chcem obzvlášť dopriať a vrátiť sa do detstva, dám si ho s mliekom.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Nicolas

    Neoverený nákup

    6. 3. 2019

    -určite odporúčam tento produkt aj ostatným zákazníkom koli príjemnej chuti a skvelej konzistencii, ľahko sa rozpúšťa a najviac mi pomáha tráviaci enzým digezyme, bromelaín kedže s ostatných mi bolo ťažko veľké plus sú - 22,5 g bielkovín + traviace enzýmy + sladene stéviou + doplnené minerály a vitamíny
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Overený zákazník

    Overený nákup

    6. 3. 2019

    nezaťažuje trávenie, dobrá rozpustnosť, efektívne balenie
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • PetiG

    Neoverený nákup

    5. 3. 2019

    Bola som zvedavá, ako dobre sa rozpúšťa, tak som ho nepoužila v šejkri, ale len rozmiešala lyžičkou v pohári vody a bola som milo sklamaná. Myslím, že to hovorí samo za seba.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Isti

    Neoverený nákup

    5. 3. 2019

    S týmto bielym vínom v ľade a vínom som veľmi spokojná, najviac mi chutí čokoládový milkshake.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Cata

    Neoverený nákup

    5. 3. 2019

    Skúšala som viac bielkovín, problém bol môj citlivý žalúdok, trápili ma a bolo nepohodlné použiť vyššiu dávku ako 10g. Zatiaľ používam len srvátku v pomere 40-50g denne a zatiaľ som nemal žiadne problémy, takže česť!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mare

    Neoverený nákup

    5. 3. 2019

    Super proteín za dobrú cenu. Momentálne používam 3 balenia (neochucené) a nejako je to najlepšie. Ľahko sa mieša s mliekom a pozitívny účinok je dobre cítiť. som spokojný.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Luca

    Overený nákup

    1. 3. 2019

    Kúpila som si ho na Black Friday, bol v akcii a odvtedy používam len Just Whey. Najlepší srvátkový proteín so značným prísunom vitamínov a minerálov. Chuť vanilkovej zmrzliny je brilantná a rýchlo sa rozpúšťa.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ilie

    Neoverený nákup

    26. 2. 2019

    Veľmi sa mi páči Just Whey. Odporučil mi ho fitness tréner, ktorý ho tiež používa. Páči sa mi, že síce zasýti a zníži pocit hladu, no v skutočnosti nemá sacharidy a tuky. A aminokyselinový profil je celkom zaujímavý na to, že sú inteligentne skombinované, takže už nepotrebujem dopĺňať vitamíny ani iné produkty.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Livrat doar jumatate coletul

    Neoverený nákup

    21. 2. 2019

    Hľadaj inú spoločnosť
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili