Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Impact whey Isolate - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Impact Whey Isolate je srvátkový proteínový izolát, ktorý obsahuje viac ako 90% bielkovín a veľmi malé množstvo tuku a laktózy. Taktiež sa vyznačuje vysokým množstvom esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín, a je bohatý na vápnik. Vynikajúci proteín pre všetkých, ktorí si potrpia na kvalitný výživový doplnok.

Dlhodobo nedostupný

Impact Whey Isolate: skvelý proteín s 90%-ným obsahom bielkovín

Impact Whey Isolate je proteín, presnejšie srvátkový izolát, ktorý je veľmi bohatým zdrojom srvátkových bielkovín získaných z vegetariánskeho tvarohu, pochádzajúceho priamo od popredných svetových výrobcov srvátkovej bielkoviny. Whey Protein Isolate (WPI) je forma srvátkových bielkovín, ktoré obsahujú viac ako 90% bielkovín s veľmi malým množstvom tuku a laktózy. S najvyššou biologickú hodnotu (BV) zo všetkých známych bielkovín obsahuje vysoké množstvo esenciálnych, ako aj neesenciálnych aminokyselín.

 

Tento srvátkový proteín bol vyrobený cross-flow, teda krížovou metódou mikrofiltrácie, procesom, ktorý používa filtre, aby oddelil bielkoviny a tuky, cholesterol a laktózu a je založený na molekulárnej veľkosti a hmotnosti. Preto ponúka viac ako 90 g proteínov na 100 g, má nízky obsah tuku a laktózy a je bohatý na vápnik. Tieto výrobné metódy pomáhajú zachovať biologickú aktivitu srvátkového proteínu a zabezpečia, že všetky zosilňujúce komponenty ostávajú bez zmeny. Proteínové frakcie sú nasledujúce: 47% Beta laktoglobulín, 17% Alfa Laktalbumín, 1.5% Hovädzí Sérový Albumín, Imunoglobulín G 2%, 0.5% Lactoferrin, 27% Glykomakropeptidy.

  impact whey isolate myprotein

 

Bielkoviny v Impact Whey Isolate majú jedinečnú kinetiku aminokyselín, srvátkové peptidy sú aktívne transportované do krvného riečišťa a do svalov. Rýchlejšia a lepšia absorpcia aminokyselín a využitie znamená väčšie prírastky. Tento proteínový doplnok výživy sa ľahko pripravuje, pretože sa rozmieša lyžičkou a nie je potrebné použiť mixér ani šejker.

 

Výhody

  • obsahuje 90% bielkovín
  • bielkoviny z vegetariánskeho tvarohu
  • nízky obsah sacharidov a tukov
  • nízky obsah laktózy
  • je bohatý na vápnik
  • ideálny pre budovanie čistej svalovej hmoty
  • stačí pomiešať lyžičkou, nie je potrebný šejker

 

Zloženie

Nedenaturovaný srvátkový izolát*, kakaový p

rášok (len Čokoládová príchuť), aróma (len ochutené verzie), kyselina citrónová (len príchuť Malina), emulgátor (sójový lecitín), sladidlo (sukralóza [len ochutené verzie]), farbivá (červená repa[príchute Malina, Strawberry cream, Čierne ríbezle a Jablko & Malina], antokyanín [len príchuť Malina], kurkumín [len príchuť Banán], karotény [len príchuť Orange & Passion fruit]). *Z mlieka.


impact whey isolate myprotein


Dávkovanie

Odporúčame užívať 2x denne 1 odmerku (25g) zmiešanú s vodou, mliekom alebo džúsom (podľa chuti). Odporúčame 3-4 dcl tekutín k správnemu zmiešaniu. Menej vody však môže vyzdvihnúť chuť proteínu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť banán)1 dávka (25 g)
Kalórie 92,5 kcal
Bielkoviny 22,25 g
Sacharidy 0,17 g
Tuky 0,25 g
Vápnik 100 mg
Cholesterol 0,5 mg

 

Upozornenie

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Impact whey Isolate - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Impact whey Isolate - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Proteín Impact whey Isolate - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď