Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Casein Pro - Universal Nutrition

Proteín Casein Pro je 100% čistý micelárny kazeín s postupným uvoľňovaním a pomalým trávením. Obsahuje až 24 g vysoko kvalitných bielkovín v dávke, vysoký obsah BCAA a glutamínu. Je to typ bielkoviny, ktorá zaistí plynulé, rovnomerné a dlhotrvajúce (až 7 hodín) uvoľňovanie aminokyselín v dobe, kedy vaše telo odpočíva, predovšetkým v noci, keď spíte.

Casein Pro - čistý micelárny kazeín so 7-hodinovým uvoľňovaním a pomalým trávením pre budovanie svalovej hmoty

Proteín Casein Pro je čistý micelárny kazeín s postupným uvoľňovaním a pomalým trávením. Efektívne vyživuje, opravuje, regeneruje a buduje svaly. Je to typ bielkoviny, ktorá zaistí plynulé, rovnomerné a dlhotrvajúce uvoľňovanie aminokyselín v dobe, kedy vaše telo odpočíva, predovšetkým v noci, keď spíte. Svalové tkanivo môže byť vďaka kazeínu zásobované „stavebným materiálom“ až 7 hodín. Jedná sa o najdlhšie zásobovanie v porovnaní s ostatnými druhmi proteínov.

  Casein Pro - Universal Nutrition

 

Čistý kazeín ďalej spôsobuje nepatrné vyplavovanie inzulínu, pôsobí ako látka s antikatabolickými účinkami. V spojení s nepatrným obsahom tuku a cukru môže látková výmena pracovať na skutočne vysokej úrovni. Jedinečné biochemické vlastnosti kazeínu sa dajú plnohodnotne využiť iba s absolutne čistým produktom. 100% Casein Pro je vyrobený najmodernejším postupom a ponúka užívateľovi tú najvyššiu kvalitu. Ideálne sa hodí ako posledné jedlo pred spaním alebo premostenie medzi dlhšími pauzami v jedlách. Rovnako je možné ho využiť pri ochrane svalstva pri dlhotrvajúcich vytrvalostných tréningoch. Vďaka tomu, že takto upravený kazeín v 1 g dokáže naviazať až 4 g vody, vzniká pri jeho príprave úžasná krémová konzistencia, ktorá má mimo iného aj veľmi dobré sýtiace vlastnosti.


Proteín Casein Pro a jeho výhody

  • čistý micelárny kazeínový proteín 
  • obsahuje viac ako 84% kvalitných bielkovín (24 g v dávke)
  • má silný antikatabolický účinok
  • urýchľuje výstavbu a rast svalov, dodáva silu
  • má vysoký obsah BCAA
  • má vysoký obsah glutamínu
  • obsahuje tráviace enzými a probiotiká
  • pomáha pri regenerácii organizmu
  • má nízky obsah cukru a tuku

 

Zloženie

Micelárny kazeín (mlieko), kakao, prírodné a umelé arómy, inulín, chlorid sodný, lecitín (sója), guma (celulózová guma, xantánová guma, karagén), acesulfám draselný, sukralóza.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1-2 odmerky produktu s 300-600 ml mlieka alebo nápoja podľa vášho výberu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť vanilla)1 odmerka (33 g)
Kalórie108 kcal
Kalórie z tuku9 kcal
Tuky1 g
 z toho nasýtené tuky0,5 g
 z toho trans tuky0 g
Cholesterol44 mg
Sodium149 mg
Sacharidy3 g
 z toho vláknina1 g
 z toho cukry1 g
Bielkoviny24 g

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Casein Pro - Universal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Casein Pro - Universal Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Proteín Casein Pro - Universal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď