Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Mutant Mayhem 720 g - PVL

Výrobca: PVL

Mutant Mayhem je ultra koncentrovaný predtréningový stimulant, ktorý obsahuje efektívne zložky, ako L-arginín, Beta Alanín či Taurín na dosiahnutie maximálnej pevnosti, sily a výdrže pri intenzívnom tréningu. Pôsobí na rast svalov a celkový športový výkon. Posunie vaše tréningy na vysokú úroveň a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť ciele.

Dlhodobo nedostupný

Mutant Mayhem zvýši na tréningu vašu výkonnosť, výdrž, silu a rýchlejšie dosiahnete svoje ciele

Mutant Mayhem je najnovšia ultra koncentrovaná predtréningová formula, ktorá je navrhnutá tak, aby ste získali maximálnu pevnosť, silu a výdrž pri intenzívnom tréningu. Pôsobí na rast svalov a celkový športový výkon. Už samotný názov hovorí za všetko - Mutant Mayhem je to, čo vám pomôže odviazať sa v posilňovni už po jednej dávke. Tento produkt bol vytvorený preto, aby sa vaše tréningy posunuli na vysokú úroveň. Len jedna porcia vám zaručí ozajstnú silu na tréning so železom. Budte stále väčší a silnejší. Mutant Mayhem obsahuje silné ingrediencie, ako je L-arginín, beta alanín, taurín a mnoho anabolických látok, ktoré vám pomôžu rýchlejšie dosiahnuť cieľ.

 

Mutant Mayhem

 

Každá jedna ingrediencia je vedecky skúmaná a je prakticky nemožné aby ste necítili jej búrlivé účinky s každou dávkou. Každý sval mutujúci zložkou vzorca MAYHEM pracuje rovnako tvrdo ako vy. S každým opakovaním budete cítiť, že sú vaše svaly viac a viac nasiaknuté krvou. Budete trénovať tvrdšie a dlhšie, budete mať viac energie, vaše svaly budú husté a vaša koncentrácia bude fungovať na 100%. Svalový rast, sila, moc, intenzita a to s každou dávkou!

 

Mutant Mayhem a jeho výhody

  • účinné zloženie s rýchlym efektom
  • intenzívna pumpa = šialená energia
  • maximálne napumpovanie
  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • zvyšuje energiu a koncentráciu

 

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu dávku (1 odmerku = 18 g) s 200 - 250 ml vody a vypite 15 - 30 min pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť apple)1 dávka (18 g)
Kalórie 30 kcal
Sacharidy 6 g
Tuky (MCT) 0,5 g
Vápnik 190 mg
Vitamín B3 (Niacín) 50 mg
Vitamín B6 (Pyridoxín HCL) 5 mg
Fosfor 70 mg
Sodík 35 mg
Draslík 100 mg
Magnézium 100 mg
MAYHEM proprietárna zmes18000 mg
Power Strength Complex™11000 mg
Kukuričný škrob, Creapure® Creatine monohydrát, L-arginín HCL, CarnoSyn® Beta-alanín, kyselina L-asparágová, MCT (Z frakcionovaného kokosového oleja), L-citrulín malát 2-1, D-ribóza, Papain 2000, Albion® Creatine MagnaPower® Creatine -horčík chelát, kyselina nikotínová, pyridoxín hydrochlorid, kurkumový komplex.
Hyper-Stim Matrix™2960 mg
Mikronizovaný taurín, glukuronolaktón, kyselina pyroglutámová (kyselina pidolic), L-tyrozín, extrakt z arabskej kávy (97% kofeín), extrakt z grapefruitu, mikronizovaný CH-19 sladká paprika / Capsicum annum extrakt, Cinnulin PF® extrakt zo škorice,extrakt z maliny.
Lactic Acid Buffer Blend975 mg
Uhličitan vápenatý, kalcium-5-laktát, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, mikronizovaný hydrogénuhličitan, horčík glycerofosfát, oxid horečnatý, quercetin.

 

Ďalšie zložky

Kyselina jablčná, kyselina citrónová, oxid kremičitý, prírodné a umelé príchute (môže obsahovať sójový lecitín), sukralóza, acesulfam draselný, tartrazín (E102), brilantná modrá FCF (E133).

 

Upozornenie

Ak máte zdravotné problémy ako je vysoký, alebo nízky tlak, srdcová arytmia, ochorenia srdca, pečene, štítnej žľazy, alebo ak trpíte depresiami, pocitmi úzkosti, duševnými poruchami, máte diabetes, alebo anémiu, poraďte sa pred použitím produktu so svojim lekárom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Ak spozorujete negatívne účinky ihneď znížte, alebo prerušte dávkovanie produktu. Výrobok je určený pre zdravých dospelých vo veku od 18-50 rokov.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou!

Informácie pre alergikov: Obsahuje kokos, sóju a kukuricu. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, pšenicu, vajcia, arašidy, orechy, sezamové semienka a siričitany.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Mutant Mayhem 720 g - PVL

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Mutant Mayhem 720 g - PVL
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Mutant Mayhem 720 g - PVL

Napíšte otázku
Napísať odpoveď