Predtréningový stimulant 1.M.R Vortex 150 g - BPI Sports

Výrobca: BPI Sports
Hodnotenie:
60 %

1.M.R Vortex je predtréningový stimulant a evolučná novinka zložená z unikátnych ingrediencií. Je to poriadna pumpa pre vaše svaly, ktorá zabezpečí dlhotrvajúci príval energie, zvýši silu a výkon. Vašu myseľ nastaví na úspech, počet opakovaní stúpne a ich kvalita sa zväčší.

Dlhodobo nedostupný
 

Predtréningový stimulant 1.M.R Vortex, ktorý je pripravený doviesť váš až k úspechu

1.M.R Vortex je predtréningový stimulant a evolučná novinka medzi predtréningoými stimulantami zložená z unikátnych ingrediencií! Niektoré predtréningovky potrebujú tony textu a rôzneho popisu, aby si ich zákazník vôbec kúpil, 1.M.R Vortex sa však rozhodol byť iný a bez zbytočných rečí jednoducho ponúknuť zákazníkovi, Vám, to najlepšie. Zmiešal v sebe teda overené ingrediencie a výsledkom sa stal tréning, po ktorom každý túži: tunel so závažiami pred očami, myseľ nastavená na úspech, počet opakovaní stúpne a ich kvalita sa zväčší.


1.M.R Vortex

 

1.M.R Vortex a jeho výhody

  • super účinný predtréningový stimulant
  • skvelá pumpa pre vaše svaly
  • podporuje pevnosť a tvrdosť svalovej hmoty
  • zaisťuje dlhotrvajúci príval energie
  • podporuje zvýšenie sily a výkonu
 

Zloženie

Kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé príchute, maltodextrín, sukralóza, silica, acesulfám-K, FD&C Red No. 40.

 

Dávkovanie

Do 150 - 250 ml vody rozmiešajte 1 odmerku (3 g). Užívajte cca 30 minút pred trénigom. 1.M.R Vortex je tak silný, že sa odporúča používať iba v tréningové dni.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 g)
Niacín 20 mg
Full Speed Vortex Matrix (patentovaná zmes)1705 mg
Glycerol (ako glycerolmonostearát), Indigofera pulchra (aerial), Kofeín (ako dehydrovaný kofeín), White leadwort (koreň), Securinega (Securinega suffruticosa) (listy a koreň)

 

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant 1.M.R Vortex 150 g - BPI Sports

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant 1.M.R Vortex 150 g - BPI Sports
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 32,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 150 g