Platinum BCAA 1000 g - MuscleTech

Výrobca: muscletech
Hodnotenie:
73 %

Platinum BCAA sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín, izoleucín a valín) s prídavkom 500 mg L-citrulínu, ktorý pomáha maximalizovať výkon pri každom tréningu. Obsahuje vysokú dávku L-leucínu s najvyšším anabolickým potenciálom, ktorý pomáha zvýšiť syntézu svalových bielkovín a budovať svalovú hmotu.

Dlhodobo nedostupný
 

Platinum BCAA - aminokyseliny BCAA s prídavkom L-citrulínu pre ešte lepší výkon, podporu rastu svalovej hmoty a jej regenerácie

Platinum BCAA sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín, izoleucín a valín) s prídavkom 500 mg L-citrulínu, ktorý pomáha maximalizovať výkon pri každom tréningu. Produkt je formulovaný s vysokou dávkou L-leucínu s najvyšším anabolickým potenciálom, pretože obsahuje zložky, ktoré pomáhajú zvýšiť syntézu svalových bielkovín a budovať svalovú hmotu v kombinácii so silovým tréningom a diétou. Každá porcia zaručuje, že vaše svalstvo bude našliapnuté najvyššiemu výkonu, zabezpečí stály rast svalov a rýchlejšiu regeneráciu.

Platinum BCAA MuscleTech

Platinum BCAA a ich výhody

  • BCAA aminokysliny v pomere 2:1:1
  • obohatené o 500 mg L-citrulínu
  • podporujú syntézu bielkovín
  • štartujú rast svalov
  • urýchľujú regeneráciu
  • majú vynikajúcu chuť

 

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (1 odmerka = 7 g) s 240 ml vody alebo vášho obľúbeného nápoja a užívajte denne pred, počas a po cvičení.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka 7 g
BCAA 2:1:1 Matrix 
L-leucín 2000 mg
L-isoleucín 1000 mg
L-valín 1000 mg
L-citrulín malát 500 mg

 

Ďalšie zloženie

Prírodné príchute, kyselina citrónová, maltodextrín, kyselina jablčná, sukralóza, acesulfam draselný.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

 

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Platinum BCAA 1000 g - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Platinum BCAA 1000 g - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 69,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 1000 g