Pharma Thyroid Aid - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Pharma Thyroid Aid obsahuje l-tyrozín, horčík, výťažok z koreňa ašvagandy, inulín, zinok, selén, extrakt z listov japonského orecha a vitamíny B6 a B12. Je určený pre všetkých, ktorým záleží na správnom fungovaní štítnej žľazy a celkovom zdraví.

Pharma Thyroid Aid – pomôže so starostlivosťou o správne fungovanie štítnej žľazy a celkové zdravie

Pharma Thyroid Aid doplní stravu o minerálne látky a rastlinné extrakty, ktoré môžu pomôcť so starostlivosťou o štítnu žľazu a celkové zdravie. Obsahuje aminokyselinu L-tyrozín, ktorá v tele pôsobí ako prekurzor viacerých neurotransmiterov, ako je adrenalín, noradrenalín či dopamín, ale aj hormónov štítnej žľazy, vďaka čomu je tak ideálny pri starostlivosti o jej fungovanie. Je obohatený aj o výťažok z japonského orecha, ktorý je druhom jedlých hnedých rias bohatých na jód. Ten prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k jej normálnej činnosti. Obsahuje tiež selén, ktorý sa spája so starostlivosťou o normálnu funkciu štítnej žľazy a imunitného systému a zároveň chráni bunky pred oxidačným stresom

Súčasťou doplnku je aj horčík, ktorý prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnej činnosti nervového systému a svalov. Obsahuje tiež ašvagandu, ktorá patrí medzi adaptogény a spája sa s duševným zdravím a relaxáciou. Zinok obsiahnutý v doplnku prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov pokožky, imunitného systému a ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Pharma Thyroid Aid obsahuje aj dôležité vitamíny zo skupiny B. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a k udržaniu optimálneho energetického metabolizmu, ako aj normálnej psychickej činnosti. Vitamín B12 sa podieľa sa na procese delenia buniek a zároveň pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania.

Pharma Thyroid Aid tak môže byť vhodným doplnkom pre všetkých, ktorým záleží na optimálnom fungovaní štítnej žľazy a celkovom zdraví.

Pharma Thyroid Aid a jeho výhody

• obsahuje tyrozín, horčík, ašvagandu, zinok, selén, výťažok z japonského orecha a vitamíny B6 a B12
  • výživový doplnok pre starostlivosť o štítnu žľazu a celkové zdravie
  • je v praktickej forme
  • jednoducho sa užíva

L-tyrozín, horčík (uhličitan horečnatý), extrakt z koreňa ashwagandha (7,2 % withanolidov, 1 % alkaloidov a 0,25 % vitaferínu A), inulín, obal kapsuly (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza), zinok (pikolinát zinočnatý), selén (L- selenometionín), extrakt z listov japonského stromu (1 % jódu 150 µg), vitamín B6 (pyridoxal 5'-fosfát P-5-P), vitamín B12 (metylkobalamín).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezam, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Konzumujte 1 dávku (3 kapsuly) denne, najlepšie s jedlom. Prípravok je určený pre dospelých.

Aktívne zložky 3 kapsuly % RI*
L-tyrozín 500 mg -
Horčík (uhličitan horečnatý) 57 mg 15
Extrakt z koreňa ašvagandy 135 mg -
Inulín 100 mg -
Zinok (pikolinát zinočnatý) 15 mg 150
Selén (L-selenometionín) 100 µg 181
Extrakt z listov japonského orecha 15 mg -
   - jód 150 µg 100
Vitamín B6 (pyridoxalo 5'-fosfát P-5-P) 5 mg 357
Vitamín B12 (metylkobalamín) 2.5 µg 100

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie