Nátierky - malina

Nátierky je kategória, ktorá obsahuje lahodné pomazánky s kvalitným nutričným profilom. Majú krémovú konzistenciu a sú vhodné na okamžitú konzumáciu. Môžete si ich vychutnať buď sami, alebo s nimi rýchlo vykúzliť občerstvenie pre hostí v prípade, že nemáte čas na prípravu domácej nátierky.

 Zobraziť viac

V tejto kategórii nájdete:

  • proteínové nátierky typické lahodnou chuťou a obsahom bielkovín. Skvelým príkladom je proteínová nátierka MoiMüv s vysokým obsahom bielkovín pre rast a udržanie svalov. Vďaka neodolateľnej chuti sa z nej stáva tiež výborná nátierka pre deti, ktorú si môžete spolu s nimi vychutnať na toastoch, v kaši, smoothies, palacinkách či iných receptoch. Okrem svojej chuti vás naše nátierky okúzlia tiež vyváženým zložením, ktoré z nich robí ideálnu alternatívu bežných sladkých nátierok či cukroviniek. Pre milovníčky zdravého maškrtenia tu máme napríklad Yum Yum Proteínovú nátierku ideálnu na pečivo, palacinky, ale tiež do kaší, smoothies či dezertov. Pýši sa vysokým obsahom bielkovín a sladkou chuťou, ktorú dosahuje aj napriek tomu, že patrí medzi nátierky bez pridaného cukru. 
  • orieškové a semienkové krémy, ako napríklad BIO Lieskovoorieškový krém s kakaom. Získa si vás nekompromisným BIO rastlinným zložením, ktoré z neho robí nátierku vhodnú aj pre vegánov. 
  • džemy, ktoré bývajú neodmysliteľnou súčasťou toastov, ovsených kaší, palaciniek či obľúbených sladkých fitness receptov. Príkladom fitness džemu môže byť ovocná nátierka Jammy Spread, charakteristická nízkym obsahom kalórií v jednej dávke a sviežou ovocnou chuťou. 
  • slané nátierky vhodné na pečivo, do šalátových dresingov, dipov či omáčok. Príkladom je BIO Tahini s nízkym obsahom sacharidov, ktoré neodmysliteľne patrí k príprave domáceho hummusu. Okrem toho má starostlivo vyberané zloženie v nekompromisnej BIO kvalite vhodné aj pre vegánov. Je zdrojom tukov a vlákniny. 

Ochutnajte našu pestrú ponuku nátierok, ktoré si zamilujete. Konečný výber však závisí iba od vašich chuťových preferencií. Či už hľadáte dobrú nátierku na oslavu, posedenie s priateľmi, na raňajky alebo si máte chuť zamaškrtiť. 

 Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.