Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

MuscleMeds

MuscleMeds je americká značka, ktorá sa zaoberá výživovými doplnkami pre kulturistov s vysokými fitness cieľmi, a preto dbá na kvalitu a efektívnosť. Predstavuje vrchol v športovej výžive práve tým, že spája najvyšší výkon s nutričnými technológiami na farmaceutickej báze. Táto značka sa od iných odlišuje tým, že pri inovácii používa tie najeefektívnejšie výskumy. Vďaka tomu vyvíja nové technológie, ktoré dramaticky zlepšujú športové a ľudské výkony. 

 

musclemeds kai greene gymbeam

 

Je obľúbená a vyhľadávaná značka zo strany mnohých kulturistov, medzi ktorými zažiarilo aj meno Kai Greene, čo je v konečnom dôsledku viac než len dostatočný dôkaz o benefitoch produktov z rady tejto značky. Kai pomerne často figuroval vo výskumoch ako testovací subjekt, čo viedlo k vytvoreniu kompletného radu MuscleMeds produktov. Ako sám tvrdí: "MuscleMeds mi pomohli uvedomiť si svoj maximálny potenciál ako profesionálny kulturista".  MuscleMeds predstavuje vrchol inovácii, vedy a zlepšenia výkonu.

 

Zdroje

1 Položka

  1. Proteín Carnivor - MuscleMeds
    Hodnotenie:
    100% (4)
    Dlhodobo nedostupný

1 Položka