Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Lenny & Larry

Lenny & Larry ponúka kvalitné pečené dobroty, ktoré nielenže skvele chutia, ale obsahujú aj množstvo bielkovín a vlákniny. Motiváciou spoločnosti je neponúkať len proteín v klasickej forme, ale nájsť tiež lepší spôsob ako získať viac bielkovín do stravy, a zároveň si dopriať niečo chutné. Tak začal Lenny & Larry v roku 1993 experimentovať s novými chuťami  a ingredienciami a vznikla úplne nová kategória jedla: Pečená výživa. Vegánske, košér a bez GMO - to sú ingrediencie, ktoré ich populárne Complete Cookies obsahujú. Produkty obsahujú tajne formulovanú zmes rastlinných bielkovín.

 

Lenny & Larry

 

Spoločnosť sa chváli hlavne svojimi sušienkami, ktoré chutia naozaj ako domáce cookies a nájdete ich až v 11 zaujímavých príchutiach. A to nie je všetko. Lenny & Larry bažia po neustálej inovácii a vytvára nové proteínové snacky, príkladom sú Muscle brownies, Muscle Muffins a mnoho ďalších.

ZDROJE

1 Položka

1 Položka