Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Alpha Men je multivitamín pre mužov, vysokoúčinná a špičková kombinácia vitamínov a minerálov, ktoré telo každého športovca potrebuje. Zložky, ktoré táto zmes obsahuje, sú veľmi dôležité pre správne fungovanie a pohodu muža a pre podporu imunitného systému.

Dlhodobo nedostupný

Alpha Men by mal byť každodennou súčasťou dňa každého športovca

Alpha Men je multivitamín, vysokoúčinná kombinácia vitamínov a minerálov nevyhnutných pre celkové zdravie a pohodu aktívneho muža. Vďaka kombinácii prémiových vitamínov a minerálov je jedným z najsilnejších multivitamínových doplnkov na trhu. 


Cvičenie môže ohroziť funkcie a zdravie imunitného systému a tým budete náchylnejší k zraneniu, alebo k chorobám. Každý, kto pravidelne cvičí, by si mal zaistiť, aby jeho imunitný systém bežal na maximálnej úrovni tak, aby nedochádzalo k predčasnému vyčerpaniu a únave. Bol vyvinutý špeciálne pre mužské nutričné potreby, a preto je skvelým prípravkom, ktorý zvyšuje príjem vitamínov a minerálov a zaplňuje prípadné nedostatky v bežnej strave.

 

Spolu s mohutnou zmesou vitamínov a minerálnych látok Alpha Men - super multivitamín, obsahuje aj množstvo silných antioxidačných látok, vrátane extraktu z hroznových jadier, kyseliny Alfa-Lipoickej, citrusových bioflavonoidov a beta karoténu. Tieto látky sú dôležité pre odstránenie toxínov, ktoré sú produkované v dôsledku cvičenia a hektického životného štýlu.

  alpha men vitamíny pre mužov

 

Každá porcia obsahuje rad zložiek, ktoré podporujú zdravý obehový systém (kyselina listová a ginkgo bilboa), zvyšujú produkciu energie (Kórejský ženšen a Q10) zlepšujú rast buniek (riboflavín). Pre zvýšenie absorpcie a funkcie tohto multivitamínu bola pridaná väčšina biozložiek, vrátane niekoľkých chelátových vitamínov a minerálnych látok.

 

Výhody a účinky Alpha Men

  • perfektná zmes najkvalitnejších vitamínov a minerálov,
  • obsahuje silné antioxidanty, ktoré odstránia toxíny a voľné radikály,
  • široké spektrum látok pre všeobecné zdravie,
  • podporuje imunitný systém,
  • podporuje obehový systém,
  • zvyšuje produkciu energie,
  • zlepšuje rast buniek,
  • vyvinutý špeciálne pre mužov.
 

Pre koho je Alpha Men určený?

Alpha Men odporúčame užívať každému, kto chce zvýšiť denný príjem vitamínov a minerálov. Vzhľadom k tomu, že je tento doplnok stravy šitý na mieru mužov, je špecializovaný na mužské pokolenie.
 
 

Zloženie

Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, korálový vápnik, vápenatý askorbát 97%, vitamín E, palmetto extrakt(45% mastné kyseliny), oxid horečnatý, cholín bitartrát, kyselina stearová, pantothenát vápenatý, kórejský ženšen 10:1 extrakt 20% ginsenosidy, chlorid draselný, oxid horečnatý, stearát horečnatý, oxid kremičitý, hpmc poleva, nikotínamid, alfa-lipoová kyselina, extrakt z materskej kašičky, citrusové biflavonoidy (35% hesperidín), l seleno metionín prep(0.5% selén), prášok z rias, ginkgo biloba 50:1 extrakt (24% ginkgoflavoglykozidy, 6% terpénové laktóny), oxid zinočnatý, tiamín hcl, pyridoxín hcl, beta karotén 20%, síran manganatý, riboflavín, extrakt zo žihľavového listu 4:1, výťažok z hroznového semienka 50:1 (95% polyfenoly), inozitol, bromelain 1200gdu/gm, lipáza 10,000 jednotiek/gm, papaín 2000 usp/gm, borax, síran meďnatý bezvodý, amyláza 50,000 skb/gm, co enzým q 10, vitamín D2, luteín 20% prep(40% estery), chlorid chromitý, vitamín K 5%, molybdenan sodný, listová kyselina, d-biotín, metylkobalamín.

 

Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru.

 

Dávkovanie

Užívajte ako doplnok stravy 2 tablety ráno a 2 tablety večer, najideálnejšie s jedlom. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt 

Nutričné hodnoty1 dávka (2tbl)
Vitamín D25 mcg
Vitamín E67 mg
Vitamín K25 mcg
Vitamín C80 mg
Vitamín B112,5 mg
Vitamín B212,5 mg
Niacín25 mg
Vitamín B612,5 mg
Kyselina listová400 mcg
Vitamín B12125 mcg
Biotín150 mcg
Kyselina pantoténová50 mg
Draslík25 mg
Kalcium346 mg
Fosfor140 mg
Magnézium50 mg
Zinok15 mg
Meď0,25 mg
Mangán1,5 mg
Selén80 mcg
Chróm100 mcg
Molybdén25 mcg
Cholín25 mg
Kórejský ginseng50 mg
Kyselina alfa lipoová25,5 mg
Royal Jelly25,5 mg
Citrusové bioflavonoidy25 mg
Kelp20 mg
Ginko Biloba20 mg
Beta karotén3 mg
Extrakt zeleného čaju12,5 mg
Inozitol12,5 mg
Bromelain12,5 mg
Lipáza12,5 mg
Papaín12,5 mg
Boron500 mcg
Amyláza2,5 mg
Koenzým Q102,5 mg
Luteín250 mcg
Extrakt žihľavy6,25 mg
Extrakt horznových jadier6,25 mg

 

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 15 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Recenzie od zákazníkov

Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď