Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Alpha Men je multivitamín pre mužov, vysokoúčinná a špičková kombinácia vitamínov a minerálov, ktoré telo každého športovca potrebuje. Zložky, ktoré táto zmes obsahuje, sú veľmi dôležité pre správne fungovanie a pohodu muža a pre podporu imunitného systému.

Dlhodobo nedostupný

Alpha Men by mal byť každodennou súčasťou dňa každého športovca

Alpha Men je multivitamín, vysokoúčinná kombinácia vitamínov a minerálov nevyhnutných pre celkové zdravie a pohodu aktívneho muža. Vďaka kombinácii prémiových vitamínov a minerálov je jedným z najsilnejších multivitamínových doplnkov na trhu. 


Cvičenie môže ohroziť funkcie a zdravie imunitného systému a tým budete náchylnejší k zraneniu, alebo k chorobám. Každý, kto pravidelne cvičí, by si mal zaistiť, aby jeho imunitný systém bežal na maximálnej úrovni tak, aby nedochádzalo k predčasnému vyčerpaniu a únave. Bol vyvinutý špeciálne pre mužské nutričné potreby, a preto je skvelým prípravkom, ktorý zvyšuje príjem vitamínov a minerálov a zaplňuje prípadné nedostatky v bežnej strave.

 

Spolu s mohutnou zmesou vitamínov a minerálnych látok Alpha Men - super multivitamín, obsahuje aj množstvo silných antioxidačných látok, vrátane extraktu z hroznových jadier, kyseliny Alfa-Lipoickej, citrusových bioflavonoidov a beta karoténu. Tieto látky sú dôležité pre odstránenie toxínov, ktoré sú produkované v dôsledku cvičenia a hektického životného štýlu.

  alpha men vitamíny pre mužov

 

Každá porcia obsahuje rad zložiek, ktoré podporujú zdravý obehový systém (kyselina listová a ginkgo bilboa), zvyšujú produkciu energie (Kórejský ženšen a Q10) zlepšujú rast buniek (riboflavín). Pre zvýšenie absorpcie a funkcie tohto multivitamínu bola pridaná väčšina biozložiek, vrátane niekoľkých chelátových vitamínov a minerálnych látok.

 

Výhody a účinky Alpha Men

  • perfektná zmes najkvalitnejších vitamínov a minerálov,
  • obsahuje silné antioxidanty, ktoré odstránia toxíny a voľné radikály,
  • široké spektrum látok pre všeobecné zdravie,
  • podporuje imunitný systém,
  • podporuje obehový systém,
  • zvyšuje produkciu energie,
  • zlepšuje rast buniek,
  • vyvinutý špeciálne pre mužov.
 

Pre koho je Alpha Men určený?

Alpha Men odporúčame užívať každému, kto chce zvýšiť denný príjem vitamínov a minerálov. Vzhľadom k tomu, že je tento doplnok stravy šitý na mieru mužov, je špecializovaný na mužské pokolenie.
 
 

Zloženie

Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, korálový vápnik, vápenatý askorbát 97%, vitamín E, palmetto extrakt(45% mastné kyseliny), oxid horečnatý, cholín bitartrát, kyselina stearová, pantothenát vápenatý, kórejský ženšen 10:1 extrakt 20% ginsenosidy, chlorid draselný, oxid horečnatý, stearát horečnatý, oxid kremičitý, hpmc poleva, nikotínamid, alfa-lipoová kyselina, extrakt z materskej kašičky, citrusové biflavonoidy (35% hesperidín), l seleno metionín prep(0.5% selén), prášok z rias, ginkgo biloba 50:1 extrakt (24% ginkgoflavoglykozidy, 6% terpénové laktóny), oxid zinočnatý, tiamín hcl, pyridoxín hcl, beta karotén 20%, síran manganatý, riboflavín, extrakt zo žihľavového listu 4:1, výťažok z hroznového semienka 50:1 (95% polyfenoly), inozitol, bromelain 1200gdu/gm, lipáza 10,000 jednotiek/gm, papaín 2000 usp/gm, borax, síran meďnatý bezvodý, amyláza 50,000 skb/gm, co enzým q 10, vitamín D2, luteín 20% prep(40% estery), chlorid chromitý, vitamín K 5%, molybdenan sodný, listová kyselina, d-biotín, metylkobalamín.

 

Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru.

 

Dávkovanie

Užívajte ako doplnok stravy 2 tablety ráno a 2 tablety večer, najideálnejšie s jedlom. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt 

Nutričné hodnoty1 dávka (2tbl)
Vitamín D2 5 mcg
Vitamín E 67 mg
Vitamín K 25 mcg
Vitamín C 80 mg
Vitamín B1 12,5 mg
Vitamín B2 12,5 mg
Niacín 25 mg
Vitamín B6 12,5 mg
Kyselina listová 400 mcg
Vitamín B12 125 mcg
Biotín 150 mcg
Kyselina pantoténová 50 mg
Draslík 25 mg
Kalcium 346 mg
Fosfor 140 mg
Magnézium 50 mg
Zinok 15 mg
Meď 0,25 mg
Mangán 1,5 mg
Selén 80 mcg
Chróm 100 mcg
Molybdén 25 mcg
Cholín 25 mg
Kórejský ginseng 50 mg
Kyselina alfa lipoová 25,5 mg
Royal Jelly 25,5 mg
Citrusové bioflavonoidy 25 mg
Kelp 20 mg
Ginko Biloba 20 mg
Beta karotén 3 mg
Extrakt zeleného čaju 12,5 mg
Inozitol 12,5 mg
Bromelain 12,5 mg
Lipáza 12,5 mg
Papaín 12,5 mg
Boron 500 mcg
Amyláza 2,5 mg
Koenzým Q10 2,5 mg
Luteín 250 mcg
Extrakt žihľavy 6,25 mg
Extrakt horznových jadier 6,25 mg

 

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 15 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Recenzie od zákazníkov

Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď