Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein

Výrobca: Myprotein

Alpha Men je multivitamín pre mužov, vysokoúčinná a špičková kombinácia vitamínov a minerálov, ktoré telo každého športovca potrebuje. Zložky, ktoré táto zmes obsahuje, sú veľmi dôležité pre správne fungovanie a pohodu muža a pre podporu imunitného systému.

Dlhodobo nedostupný

Alpha Men by mal byť každodennou súčasťou dňa každého športovca

Alpha Men je multivitamín, vysokoúčinná kombinácia vitamínov a minerálov nevyhnutných pre celkové zdravie a pohodu aktívneho muža. Vďaka kombinácii prémiových vitamínov a minerálov je jedným z najsilnejších multivitamínových doplnkov na trhu.

Cvičenie môže ohroziť funkcie a zdravie imunitného systému a tým budete náchylnejší k zraneniu, alebo k chorobám. Každý, kto pravidelne cvičí, by si mal zaistiť, aby jeho imunitný systém bežal na maximálnej úrovni tak, aby nedochádzalo k predčasnému vyčerpaniu a únave. Bol vyvinutý špeciálne pre mužské nutričné potreby, a preto je skvelým prípravkom, ktorý zvyšuje príjem vitamínov a minerálov a zaplňuje prípadné nedostatky v bežnej strave.

Spolu s mohutnou zmesou vitamínov a minerálnych látok Alpha Men - super multivitamín, obsahuje aj množstvo silných antioxidačných látok, vrátane extraktu z hroznových jadier, kyseliny Alfa-Lipoickej, citrusových bioflavonoidov a beta karoténu. Tieto látky sú dôležité pre odstránenie toxínov, ktoré sú produkované v dôsledku cvičenia a hektického životného štýlu.

alpha men vitamíny pre mužov

Každá porcia obsahuje rad zložiek, ktoré podporujú zdravý obehový systém (kyselina listová a ginkgo bilboa), zvyšujú produkciu energie (Kórejský ženšen a Q10) zlepšujú rast buniek (riboflavín). Pre zvýšenie absorpcie a funkcie tohto multivitamínu bola pridaná väčšina biozložiek, vrátane niekoľkých chelátových vitamínov a minerálnych látok.

Výhody a účinky Alpha Men

• perfektná zmes najkvalitnejších vitamínov a minerálov,
  • obsahuje silné antioxidanty, ktoré odstránia toxíny a voľné radikály,
  • široké spektrum látok pre všeobecné zdravie,
  • podporuje imunitný systém,
  • podporuje obehový systém,
  • zvyšuje produkciu energie,
  • zlepšuje rast buniek,
  • vyvinutý špeciálne pre mužov.

Pre koho je Alpha Men určený?

Alpha Men odporúčame užívať každému, kto chce zvýšiť denný príjem vitamínov a minerálov. Vzhľadom k tomu, že je tento doplnok stravy šitý na mieru mužov, je špecializovaný na mužské pokolenie.

Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, korálový vápnik, vápenatý askorbát 97%, vitamín E, palmetto extrakt(45% mastné kyseliny), oxid horečnatý, cholín bitartrát, kyselina stearová, pantothenát vápenatý, kórejský ženšen 10:1 extrakt 20% ginsenosidy, chlorid draselný, oxid horečnatý, stearát horečnatý, oxid kremičitý, hpmc poleva, nikotínamid, alfa-lipoová kyselina, extrakt z materskej kašičky, citrusové biflavonoidy (35% hesperidín), l seleno metionín prep(0.5% selén), prášok z rias, ginkgo biloba 50:1 extrakt (24% ginkgoflavoglykozidy, 6% terpénové laktóny), oxid zinočnatý, tiamín hcl, pyridoxín hcl, beta karotén 20%, síran manganatý, riboflavín, extrakt zo žihľavového listu 4:1, výťažok z hroznového semienka 50:1 (95% polyfenoly), inozitol, bromelain 1200gdu/gm, lipáza 10,000 jednotiek/gm, papaín 2000 usp/gm, borax, síran meďnatý bezvodý, amyláza 50,000 skb/gm, co enzým q 10, vitamín D2, luteín 20% prep(40% estery), chlorid chromitý, vitamín K 5%, molybdenan sodný, listová kyselina, d-biotín, metylkobalamín.

Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru.

Užívajte ako doplnok stravy 2 tablety ráno a 2 tablety večer, najideálnejšie s jedlom.

Nutričné hodnoty1 dávka (2tbl)
Vitamín D2 5 mcg
Luteín 250 mcg
Extrakt žihľavy 6,25 mg
Extrakt horznových jadier 6,25 mg

Určené pre osoby staršie ako 15 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Hlavná kategória Multivitamíny
Recenzie od zákazníkov Multivitamín pre mužov Alpha Men - MyProtein