Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Micelárny kazeín - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Micelárny kazeín je dokonalý nočný proteín, ktorý sa vyznačuje vysokostrebateľnou formou kazeínu s postupným uvoľňovaním, a preto je ideálnym proteínom pred spaním alebo pri veľkých prestávkach medzi jedlami. Trávi sa dlhodobo a rovnomerne, vďaka čomu dodá telu a svalom optimálne množstvo bielkovín. 

Dlhodobo nedostupný

Micelárny kazeín: dokonalý proteín na noc

Micelárny kazeín je dokonalý kazeínový proteín, ktorý ponúka vysokokvalitné mliečne bielkoviny s pomalým uvoľňovaním. Použitie nízkej teploty pri procese ultrafiltrácie umožňuje udržať jeho nutričné hodnoty a funkcie. Je absorbovaný pomaly v žalúdku a umožňuje dodávku aminokyselín do svalu po dlhšie časové obdobie. Je ideálnym proteínovým doplnkom medzi jedlami a pred spaním. Je to preto, že počas spánku telo zvyčajne nedostáva dostatok živín, avšak, micelárny kazeín zabezpečuje trvalý prísun proteínov a zabraňuje rozpadu svalov počas noci.

 

Micelárny kazeín je 100 % tvorený kazeínom a s ohľadom na trávenie, bioaktívnu zložku a kvalitu, je oveľa vhodnejší ako napríklad kazeinat vápenatý. Micelárny kazeín je proteín s postupným uvoľňovaním aminokyselín vo forme micel, ktorý sa vyrába z čerstvého, odstredeného mlieka. Je vyrobený ultrafiltráciou mliečne bielkoviny - tento proces odstraňuje mliečny cukor, laktózu a tuk. Výsledkom je 85 % bielkovina.


micelárny kazeín myprotein


Zatiaľ, čo rýchlo vstrebateľné proteíny sú potrebné okamžite po tréningu, pomalšie vstrebatelný proteín je viac prospešný počas dňa a na noc. Kazeínové proteíny sú zvlášť citlivé pH, a preto ich vstrebávanie trvá 2x dlhšie oproti srvátkovým a iným proteínom, takže ak ste nejedli dlhšiu dobu, vaše svaly sú stále zásobované živinami. Navyše, tento kazeín má vysoký obsah aminokyselín, najmä aminokyselín s rozvetveným reťazcom, nízky obsah tuku a zároveň je vynikajúcim zdrojom vápnika.

 

Micelárny kazeín a jeho výhody

  • pomalé vstrebávanie a uvoľňovanie bielkovín
  • je bohatý na aminokyseliny
  • vysoký obsah aminokyselín a bielkovín
  • nízky obsah tuku
  • nízky obsah sacharidov
  • vynikajúci zdroj vápnika
  • ideálny medzi jedlami a pred spaním

 

Pre koho je Micelárny kazeín určený?

Tento kazeín je určený pre všetkých športovcov, mužov aj ženy, ktorí dbajú na dostatočný prísun kvalitných bielkovín, hlavne počas noci, ale aj počas dňa.

 

Zloženie

Chocolate Smooth: Micelárny kazeín, odtučnený kakaový prášok, príchuť, sladidlo (sukralóza), emulgátor (sójový lecitín).

Strawberry Cream: Micelárny kazeín, príchuť, farbivo (červená repa), sladidlo(sukralóza), emulgátor (sójový lecitín).

Vanilla: Micelárny kazeín, príchuť, sladidlo (sukralóza), emulgátor (sójový lecitín).

 

Dávkovanie

Zmiešajte v šejkri 1 odmerku kazeínu s 200 až 300 ml vody alebo ovocnej šťavy. Užívajte pred spaním alebo medzi jedlami počas dňa podľa potreby.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 100 gv 1 dávke (30 g)
Energetická hodnota 1518 kJ / 358 kcal 455 kJ / 107 kcal
Bielkoviny 80 g 24 g
Sacharidy 6 g 1,8 g
   z toho cukry 4 g 1,2 g
Tuky 1,5 g 0,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0,8 g 0,2 g
Soľ 0,4 g 0,1 g
Recenzie od zákazníkov

Micelárny kazeín - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Micelárny kazeín - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Micelárny kazeín - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď