Lipo 6 Unlimited Powder 150 g - Nutrex

Výrobca: Nutrex
Hodnotenie:
100 %

Lipo 6 od spoločnosti Nutrex, je kvalitný, práškový spaľovač tukov, ktorý si môžete vybrať z viacerých chutných a osviežujúcich príchutí. Lipo 6 vám zabezpečí dlhotrvajúcu energiu bez "crash" efektu.

Nie je na sklade
 

Lipo 6 Unlimited

Spaľovače s označením Lipo 6 od Spoločnosti Nutrex patrili vždy k tomu najlepšiemu čo na trhu môžeme nájsť. Teraz pribudlo nové prevedenie s označením Unlimited. LIPO-6 UNLIMITED predstavuje nekonečné možnosti. Jeho jedinečné zloženie ponúka neobmedzené výsledky chudnutia, neobmedzené odhodlanie jesť menej, neobmedzenú energiu trénovať tvrdšie a neobmedzenú motiváciu a sústredenie sa na tréning.

Jeho jedinečné zloženie ponúka neobmedzené výsledky chudnutia, neobmedzené odhodlanie jesť menej, neobmedzenú energiu trénovať tvrdšie a neobmedzenú motiváciu a sústredenie sa na trénink. LIPO-6 UNLIMITED je jednoducho perfektný prostriedok pre každého, kto chce schudnúť. Jeho výhodou je individuálne dávkovanie, takže si ho môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb.

lipo 6 unlimited

Výhody

  • už žiadne otravné kapsule
  • chutné a osviežujúce príchute
  • kvalitný spaľovač
  • dlhotrvajúca energia bez "CRASH" efektu
  • koncetrovanejšia myseľ pre kvalitnejšie výsledky

 

Odporúčané dávkovanie

Do 150 - 250ml vody rozmiešajte 1 plnú odmerku 2,4g. Užívajte 1 dávku ráno a jednu poobede/v tréningové dni cca 30 minút pred tréningom.

Nie je vhodné konzumovať krátko pred spánkom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch)1 dávka (2,4 g)
Kalórie 5 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sacharidy 1 g
   z toho vláknina 0 g
   z toho cukry 0 g
Sodík 65 mg
N-Acetyl-L-Tyrozín 300 mg
Bezvodý kofeín 250 mg
Paullinia Cupana (22% kofeín) 100 mg
Citrus Aurantium 60 mg

 

Zloženie

Kyselina citrónová, citran sodný, prírodné a umelé arómy, farbivo: Intense Pink (Exberry® potravinárske farbivo) (Koncentrát sladkých zemiakov, reďkovky, čerešne, jabĺk), sukralóza, oxid kremičitý, acesulfám K.

 

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Lipo 6 Unlimited Powder 150 g - Nutrex

Write Your Own Review
Prezeráte si:Lipo 6 Unlimited Powder 150 g - Nutrex
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 22,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie Nie