Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

L Ornithine Alpha Ketoglutarate - Myprotein

Výrobca: Myprotein

L ornithine alpha ketoglutarate (OAKG) je aminokyselina, ktorá zvyšuje vytrvalosť, energiu a svalovú hmotu, zatiaľ čo redukuje únavu, katabolizmus a zabraňuje telu vybudovaniu nežiaduceho tuku. Podporuje regeneráciu a skracuje dobu zotavenia. Tento produkt je 100% čistý l-ornitín alfa ketoglutarát. 

Dlhodobo nedostupný

L Ornithine Alpha Ketoglutarate na zlepšenie športového výkonu a regenerácie

L ornithine alpha ketoglutarate (OAKG) je aminokyselina a silná formula, ktorá buduje svaly určená pre atlétov. OAKG zvyšuje vytrvalosť, energiu a svalovú hmotu, zatiaľ čo redukuje únavu, katabolizmus a zabraňuje telu vybudovaniu nežiaduceho tuku. Konzumovaním L ornithine alpha ketoglutarate si pomôžete zrýchliť regeneráciu, preto je jeden z najobľúbenejších produktov na svete.

 

L ornithine alpha ketoglutarate je doplnok stravy vyvinutý s cieľom pomôcť zlepšiť športový výkon športovcov a športovo založených osôb. Mnohí atléti a kulturisti dosiahli veľké zlepšenie v oblasti zníženia doby zotavenia po operácii alebo zranení. Táto pozoruhodná látka dokazuje tak vynikajúce výsledky, že ju používajú vo Francúzsku po operáciách k zlepšeniu doby hojenia.

 

L ornithine alpha ketoglutarate a jeho výhody

  • Zlepšuje športový výkon
  • Zvyšuje vytrvalosť
  • Zvyšuje energiu
  • Podporuje nárast svalovej hmoty
  • Pomáha urýchliť regeneráciu
  • Zvyšuje výkonnosť

  100% L Ornithine Alpha Ketoglutarate

Zloženie

Tento produkt je 100% L-ornitín alfa ketoglutarát, nič nebolo pridané alebo odobraté.

 

Dávkovanie

Odporúčame 170 mg na kilogram telesnej hmotnosti denne. Prípadne, pridajte 1 plnú odmerku (200 mg) tohto prášku do vody, vymiešajte šejkrom a môžete okamžite konzumovať. Najlepšie užiť ráno, na obed a 1 hodinu pred spaním. 

 

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty1 odmerka (200 mg)
100% L Ornithine Alpha Ketoglutarate 200 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Recenzie od zákazníkov

L Ornithine Alpha Ketoglutarate - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:L Ornithine Alpha Ketoglutarate - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

L Ornithine Alpha Ketoglutarate - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď