Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

L Lysine 500 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
80 %
L - Lysine zohráva významnú a dôležitú funkciu pri tvorbe svalov, taktiež pomáha pri hojení rán. Dôležitou úlohou je podpora rastového hormónu.
Dlhodobo nedostupný

L-lyzín

L Lysine je esenciálna aminokyselina, a preto je potrebné ju získať zo stravy, keďže telo samotné nie je ju schopné vyprodukovať.

L Lysine je už dlho považovaná za vynikajúcu pri prevencii oparov ale v posledných rokoch, priťahuje pozornosť ako vynikajúca aminokyselina, ktorá pomáha pri budovaní svalovej hmoty.

L Lysine je základným stavebným kameňom pre všetky bielkoviny v tele, a tiež hrá hlavnú úlohu v: vstrebávaní vápnika, budovanie svalového tkaniva, zotaveniu z operácií či športových zraneniach.

Doplnením L Lysinu bolo preukázané, že zvyšuje absorpciu vápnika. L Lysine tiež spolupracuje s inými základnými aminokyselinami pre udržanie a rastu svalovej hmoty a zlepšenie telesných zásob dusíka.

 

Výhody

  • pomáha zlepšit rýchlosť regenerácie
  • pomáha udržiavať hladinu dusíka
  • pomáha zvýšiť vstrebávanie vápnika

 

Odporúčané dávkovanie

Ako doplnok stravy sa odporúča užiť 1 g denne.
Pridajte tri a pol mini MP odmerky (1 g) na preferované množstvo vody alebo ovocnej šťavy a môžete ihneď konzumovať. Najlepšie je užívať medzi jedlami.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 g)
L-lyzín 1 g

 

Zloženie

Tento produkt je 100% L Lysine, nič nebolo pridané ani odobrané.

Recenzie od zákazníkov

L Lysine 500 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:L Lysine 500 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

L Lysine 500 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď