Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Ethyl Ester - Vitalmax

Kreatín Ethyl Ester je populárny a rokmi osvedčený kreatín monohydrát v pokročilej, tzv. ethyl esterovej forme. Jedná sa v podstate o vylepšený a upravený kreatín monohydrát, ktorý má lepšie vstrebávanie do svalových buniek, ešte výraznejšie zvyšuje svalovú silu a výkonnosť. Navyše, nemá tendencie k nafukovaniu tráviaceho traktu.

Dlhodobo nedostupný

Creatin Ethyl Ester - stabilnejšia forma kreatínu s výborným vstrebávaním, ktorá zvyšuje svalovú silu a výkonnosť

Kreatín Ethyl Ester je populárny a rokmi osvedčený kreatín monohydrát v pokročilej, tzv ethyl esterovej forme. Jedná sa v podstate o vylepšený a efektívnejší upravený kreatín monohydrát, ktorý má lepšie vstrebávanie do svalových buniek a taktiež aj silnejšie účinky na ich činnosť. Estery sa bežne nachádzajú v tukových tkanivách ľudského organizmu. Esterifikáciou látok sa dosiahne podstatné zvýšenie ich lipofilných vlastností (vlastností využitia tukových tkanív, ako skvelých transportných mechanizmov). Vďaka tomu aj esterifikovaný kreatín dokáže využiť tento tuk (ester) k výrazne lepšiemu a ľahšiemu prieniku bunkovou stenou do vnútra bunky a taktiež potom aj jeho pôsobenie a účinky na bunkové funkcie budú podstatne silnejšie a výraznejšie, ako u bežného kreatínu monohydrátu.

  Creatin Ethyl Ester - Vitalmax

 

Ešte efektívnejšie a výraznejšie zvyšuje svalovú silu a výkonnosť než kreatín monohydrát, nemá tendencie k nafukovaniu tráviaceho traktu a zadržiavaniu vody v podkožných tkanivách, nie je potrebné na jeho dobré vstrebávanie do svalov užívať súčasne s ním sacharidy a k dosiahnutiu rovnakého účinku stačí omnoho menšia dávka, ako tá, ktorú by ste museli užiť u bežného kreatínu monohydrátu. Vitalmax Creatin Ethyl Ester je v skratke ešte efektívnejší, účinnejší a ekonomicky výhodnejší kreatín než bežný kreatín monohydrát, podporujúci rýchlejšie a ešte lepšie výsledky v náraste sily, objemu, svalovej hmoty a výkonnosti!

 

Kreatín Ethyl Ester a jeho výhody

  • stabilnejšia forma kreatínu
  • je lepšie vstrebateľný ako kreatín monohydrát
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • zvyšuje svalovú silu a výkonnosť
  • nespôsobuje nafukovanie

 

Zloženie

Kreatín ethyl ester HCl, taurín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), želatínová kapsula.

 

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne, a to jednu kapsulu 30 minút pred tréningom a druhú kapsulu ihneď po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps)
Kreatín Ethyl Ester (HCI) 1600 mg
Taurín 8,28 mg
Vitamín B6 1,12 mg

 

Upozornenie

Skladujte v suchu pri teplote do 25°C v uzatvorenej nádobe a mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Ethyl Ester - Vitalmax

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Ethyl Ester - Vitalmax
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Ethyl Ester - Vitalmax

Napíšte otázku
Napísať odpoveď