Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - GymBeam

Mikronizovaný kreatín monohydrát Creapure® je 100% čistý kreatín monohydrát, ktorý je mikronizovaný na malé častice, čo zaručuje perfektnú rozpustnosť v akomkoľvek nápoji. Pomáha zvyšovať silový a fyzický výkon, podporuje rast svalov.

Očakávame: 25. 5. 2022
Nie je na sklade
Predpokladaná cena 9,50 €

Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - 100% čistý kreatín Creapure®, ktorý podporí rast svalovej hmoty, zvýši silový výkon a dodá energiu

Mikronizovaný kreatín monohydrát Creapure® je 100% mikronizovaný, čistý a laboratórne testovaný kreatín monohydrát, ktorý je ako jediný kreatín vyrábaný v rámci EÚ v Nemecku. Nenachádzajú sa v ňom žiadne pridané látky, ktoré môžu vzniknúť pri výrobe kreatínu, a dokonca ani sacharidy. Vďaka svojej štruktúre sa dokáže účinná látka 100% rozpustiť, čo spôsobuje, že mikronizovaný kreatín monohydrát je veľmi ľahko a rýchlo vstrebateľný.

Kreatín je v tele potrebný pre dodávanie fosfátových skupín na regeneráciu ATP a slúži aj ako zásoba bunkovej energie pre svaly. Má schopnosť okamžite doplniť energiu a oddialiť energetickú krízu, ktorá môže nastať pri náročných tréningoch. Zároveň zväčšuje objem svalových buniek a pomáha zvýšiť silový a fyzický výkon. Kreatín má taktiež schopnosť potlačiť tvorbu kyseliny mliečnej, čo prispieva k zmierneniu a prevencii svalových kŕčov. Dávkovanie mikronizovaného kreatínu monohydrátu je menšie ako pri klasickom kreatíne práve vďaka jeho 100% čistému zloženiu a ľahkej vstrebateľnosti.

Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) a jeho výhody

• 100% čistý, mikronizovaný kreatín monohydrát
  • neobsahuje žiadne pridané látky ani sacharidy
  • je veľmi rýchlo a ľahko vstrebateľný
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • zabezpečuje rýchlu obnovu ATP, okamžitú použiteľnú energiu pre svaly
  • zvyšuje silový a fyzický výkon
  • dokáže okamžite doplniť energiu
  • zmierňuje riziko svalových kŕčov

Unflavored: kreatín monohydrát (100% Creapure®).

Orange: kreatín monohydrát (100% Creapure®), kyselian citronová, kyselina jablčná, aróma, farbivo: betakarotén, sladidlo: sukralóza.

Lemon: kreatín monohydrát (100% Creapure®), kyselian citronová, kyselina jablčná, aróma, farbivo (požlť farbiarsky, spirulina extrakt), sladidlo: sukralóza.

Odporúčame užívať 3-5 g produktu rozmiešaného s vodou alebo ovocnou šťavou, a to 1 až 2-krát denne.

Nutričné hodnoty (unflavored)1 dávka (5 g)
Mikronizovaný kreatín monohydrát  5 g

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu, chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporučenú dennú dávku.

Hlavná kategória Kreatín
Štítky produktu Vegan
Forma práškový
Zmes číry
Vegánsky áno
Recenzie od zákazníkov Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - GymBeam

Prezeráte si:Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - GymBeam

Kreatín používam takmer celoročne, ideálne po tréningu okolo 5-10 gramov...úplne stačí. Nezaraďujte žiadne nasycovacie fázy, účinok kreatínu je rovnaký či užívate 5 alebo 25 gramov. Pri tejto verzii oceňujem ochutenie...a že je na výber aj pomarančová príchuť, nie len citrónová. Rozpustnosť super, príchuť tiež..zatiaľ nemám čo vytknúť

Umelá chuť a vždy ťažko na žalúdku.. Ci už po rozpustení vo vode, v džúse alebo v minerálky.. Rozpustnost takmer nulová a výsledky nedokážem povedať nakoľko som dal raz za týždeň a vždy mi bolo zle.. Letí do koša ????

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
1000 g bez príchute
Posledný kus skladom
Odmerka
Kolko ma gramov ked naplnim celu odmerku čo je v balení?
Odmerka
Dobrý deň, odmerka v produkte má 5 gramov

Kreatín
Dobrý deň. Všade sa píše, že treba zapiť primeraným množstvom vody. Koľko to asi je? Ďakujem
Kreatín
Dobrý deň, na jednu dávku kreatínu (5g) sa odporúča 2-3 dcl vody alebo džúsu.

Ladislav, team GymBeam
Odporučenie
Zdravím, mám 15 rokov cvičím pol roka a chcem sa spýtať či môžem brať tento kreatín či ma to v mojom veku nejak neovplyvní a od koľko rokov odporúčate začať brať tento kreatín. Ďakujem
Odporučenie
Dobrý deň, doplnky výživy odporúčame od 18 rokov. V opačnom prípade je užívanie na zodpovednosti zákonného zástupcu, resp. poverenej osoby.

Doba užívania
Dobrý deň. Ako dlho ho môžem užívať vkuse?
Doba užívania
Dobrý deň, Kreatín je možné užívať dlhodobo, avšak je potrebné dodržiavať odporúčané dávkovanie 5-10g denne.

Ladislav, team GymBeam
Rozpustnosť
Zdravím. Veľa ľudí píše , že super rozpustnosť a podobne, ale mne sa ešte nikdy nerozpustil vo vode. Mám neochutený.
Rozpustnosť
Dobrý deň, Kreatín by sa mal bez problémov rozpustiť, skúste ho zaliať vlažnou vodou, v prípade že sa problém nevyrieši, napíšte nám na infolinku.

Položky 1 až 5 z celkového počtu 10