Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - GymBeam

Mikronizovaný kreatín monohydrát Creapure® je 100% čistý kreatín monohydrát, ktorý je mikronizovaný na malé častice, čo zaručuje perfektnú rozpustnosť v akomkoľvek nápoji. Pomáha zvyšovať silový a fyzický výkon, podporuje rast svalov.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 11,95 €

Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - 100% čistý kreatín Creapure®, ktorý podporí rast svalovej hmoty, zvýši silový výkon a dodá energiu

Mikronizovaný kreatín monohydrát Creapure® je 100% mikronizovaný, čistý a laboratórne testovaný kreatín monohydrát, ktorý je ako jediný kreatín vyrábaný v rámci EÚ v Nemecku. Nenachádzajú sa v ňom žiadne pridané látky, ktoré môžu vzniknúť pri výrobe kreatínu, a dokonca ani sacharidy. Vďaka svojej štruktúre sa dokáže účinná látka 100% rozpustiť, čo spôsobuje, že mikronizovaný kreatín monohydrát je veľmi ľahko a rýchlo vstrebateľný.

Kreatín je v tele potrebný pre dodávanie fosfátových skupín na regeneráciu ATP a slúži aj ako zásoba bunkovej energie pre svaly. Má schopnosť okamžite doplniť energiu a oddialiť energetickú krízu, ktorá môže nastať pri náročných tréningoch. Zároveň zväčšuje objem svalových buniek a pomáha zvýšiť silový a fyzický výkon. Kreatín má taktiež schopnosť potlačiť tvorbu kyseliny mliečnej, čo prispieva k zmierneniu a prevencii svalových kŕčov. Dávkovanie mikronizovaného kreatínu monohydrátu je menšie ako pri klasickom kreatíne práve vďaka jeho 100% čistému zloženiu a ľahkej vstrebateľnosti.

Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) a jeho výhody

• 100% čistý, mikronizovaný kreatín monohydrát
  • neobsahuje žiadne pridané látky ani sacharidy
  • je veľmi rýchlo a ľahko vstrebateľný
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • zabezpečuje rýchlu obnovu ATP, okamžitú použiteľnú energiu pre svaly
  • zvyšuje silový a fyzický výkon
  • dokáže okamžite doplniť energiu
  • zmierňuje riziko svalových kŕčov

Unflavored: kreatín monohydrát (100% Creapure®).

Orange: kreatín monohydrát (100% Creapure®), kyselian citronová, kyselina jablčná, aróma, farbivo: betakarotén, sladidlo: sukralóza.

Lemon: kreatín monohydrát (100% Creapure®), kyselian citronová, kyselina jablčná, aróma, farbivo (požlť farbiarsky, spirulina extrakt), sladidlo: sukralóza.

Odporúčame užívať 3-5 g produktu rozmiešaného s vodou alebo ovocnou šťavou, a to 1 až 2-krát denne.

Nutričné hodnoty (unflavored)1 dávka (5 g)
Mikronizovaný kreatín monohydrát  5 g

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu, chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporučenú dennú dávku.

Skupina príchute prírodná chuť
Štítky produktu Vegan
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma práškový
Hlavná kategória Kreatín

Recenzie od zákazníkov Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - GymBeam

Prezeráte si:Mikronizovaný kreatín monohydrát (100% Creapure®) - GymBeam

Kreatín používam takmer celoročne, ideálne po tréningu okolo 5-10 gramov...úplne stačí. Nezaraďujte žiadne nasycovacie fázy, účinok kreatínu je rovnaký či užívate 5 alebo 25 gramov. Pri tejto verzii oceňujem ochutenie...a že je na výber aj pomarančová príchuť, nie len citrónová. Rozpustnosť super, príchuť tiež..zatiaľ nemám čo vytknúť

Kreatín užívam menej ako týždeň, no za ten čas ma z neho stihlo viackrát napnúť. Aj keď je ,,creapure", vo vode sa absolútne nerozpúšťa. Nepomáha ani prehnane dlhé miešanie. Keď ho pijem, mám pocit že mám v ústach piesok. Mám variantu bez príchute, chutí mierne horko, ale dalo by sa to zvládnuť, keby sa normálne rozpúšťal. V popise sa udáva, že má ,,perfektnú rozpustnosť v akomkoľvek nápoji". Som sklamaný.

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
1000 g bez príchute
250 g citrón limetka
250 g pomaranč
250 g bez príchute
500 g citrón limetka
500 g pomaranč
500 g bez príchute
Odmerka
Kolko ma gramov ked naplnim celu odmerku čo je v balení?
Odmerka
Dobrý deň, odmerka v produkte má 5 gramov

Kreatín
Dobrý deň. Všade sa píše, že treba zapiť primeraným množstvom vody. Koľko to asi je? Ďakujem
Kreatín
Dobrý deň, na jednu dávku kreatínu (5g) sa odporúča 2-3 dcl vody alebo džúsu.

Ladislav, team GymBeam
Kreati a protein
Dobry den. Chcel by som sa opytat ci mozem kreatin kombinovat s proteinom? A ak ano kedy a v akom casovom rozmedzi v den treningu a v den volna. Dakujem
Kreati a protein
Dobrý den, ano tato kombinace je vhodná. U kreatinu platí, čím více tím lépe. Užívejte pro maximální přínos benefitů 5-20g za den(1 dávka je 5g). Doporučujeme jej užívat minimálně 30 min. před tréninkem. Můžete ho užívat i po tréninku společně s proteinem, před spaním s kaseinem či ráno k snídani. V netréninkový den užívejte pouze ráno či před spaním.
Hana, Team GymBeam
Odporučenie
Zdravím, mám 15 rokov cvičím pol roka a chcem sa spýtať či môžem brať tento kreatín či ma to v mojom veku nejak neovplyvní a od koľko rokov odporúčate začať brať tento kreatín. Ďakujem
Odporučenie
Dobrý deň, doplnky výživy odporúčame od 18 rokov. V opačnom prípade je užívanie na zodpovednosti zákonného zástupcu, resp. poverenej osoby.

Doba užívania
Dobrý deň. Ako dlho ho môžem užívať vkuse?
Doba užívania
Dobrý deň, Kreatín je možné užívať dlhodobo, avšak je potrebné dodržiavať odporúčané dávkovanie 5-10g denne.

Ladislav, team GymBeam

Položky 1 až 5 z celkového počtu 11