Recenzie - Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Just Whey je viaczložkový srvátkový proteín vyrobený z mlieka voľne sa pasúcich kráv (Grass-Fed Protein), obohatený o vybrané vitamíny, minerálne látky a tráviace enzýmy. Obsahuje funkčnú kombináciu srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. V závislosti od príchute sa môže pochváliť až 76 % podielom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty aj normálnemu stavu kostí.

35,95 €(35,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať utorok 23. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam

4.7
Priemer z 6329 hodnotení
(5265 hodnotení)
(583 hodnotení)
(172 hodnotení)
(87 hodnotení)
(190 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Mnohé recenzie chvália Just Whey za skvelú chuť, ktorá nie je príliš sladká (najmä čokoládový mliečny koktail, vanilka a slaný karamel), vynikajúcu miešateľnosť bez hrudiek a hladkú, krémovú textúru vo vode alebo v mlieku. Mnohí používatelia uvádzajú dobré trávenie, pocit ľahkosti s menším nadúvaním a viditeľné výsledky v priebehu týždňov. Menšia časť spomína občasné zmeny chuti alebo problémy s miešateľnosťou a niektoré obavy týkajúce sa transparentnosti sladidiel (stévia plus sukralóza) a preferencií v oblasti ingrediencií.

  • Vynikajúca miešateľnosť
    |
  • Skvelá, nie príliš sladká chuť
    |
  • Hladká, krémová textúra
    |
  • Dobré trávenie
    |
  • Viditeľné výsledky pri tréningu
    |
  • Mnoho možností príchutí

Vygenerované pomocou AI z 6329 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

MJ

Overený nákup
Proteín Just Whey je chuťovo úplne lahodný, výborne sa shakuje a nehrudkuje a dokonca už sú po zhruba mesiaci užívania poznať aj výsledky. Úplná spokojnosť.
Najprínosnejšia kritická recenzia

Iulian

Overený nákup
Vyskúšala som príchute čokoláda (lacná chuť kakaa), slaný karamel (takmer bez chuti) a kde som najviac očakávala od bielej čokolády s kokosom. Hnus, nemozem vypit ani shake...chuti to zle. už
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1046)
Overené nákupy (5579)
Pozitívne (6019)
Negatívne (309)
Recenzie v ostatných krajinách (5283)
  • Tomi

    Neoverený nákup

    31. 1. 2018

    Kúpila som si obe príchute a s oboma som veľmi spokojná. Čokoládová by mohla byť o niečo chutnejšia. Sot, čokoláda je naozaj lahodná, chutí výborne. Bezchybné je aj jej rozpúšťanie. Shaker niekoľkokrát pretrepem a úplne sa rozpustí. Zatiaľ musím povedať, že to stojí za to. Ak sa nezhorší kvalita a nezvýši cena, tak si určite kúpim ďalší. Mohol by byť väčší balík. Alebo kým tam nebude, pre tých, ktorí si toho objednajú viac, môže byť nejaká dodatočná zľava.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • vigi78

    Overený nákup

    22. 1. 2018

    chcem sa len opýtať na davkovanie. konzumuje sa len jedna dávka denne, alebo ako u väčšiny proteínu, 1 až tri dávky denne, pred tréningom po tréningu av dňoch voľna, dopoludnia a popoludní? vďaka za info
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Gabo

    Neoverený nákup

    14. 1. 2018

    Mám príchut cokoláda a chutovo je skvelý , nepení vobec takže zamna velmi dobrý protein , ucinky este neviem zhodnotit .
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Martina

    Neoverený nákup

    13. 1. 2018

    Objednala som si Vanilla ice cream prichut a je naozaj skvela, velmi mi chuti. Rozpusta sa velmi dobre a takmer vobec nepeni urcite odporucam. Len ta cena... kupovala som ho v zlave.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Joefitnessman

    Neoverený nákup

    13. 1. 2018

    Na základe svojich skúseností odporúcam aj ostatným.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Barca

    Neoverený nákup

    11. 1. 2018

    Odporúcam všetkým, ktorí, ako ja, majú problém s cokoládovými príchuťami pri proteíne - vždy chutili tak nejako divne. Tento chutí ako kakao s mliekom, jednoducho cokoládová až smotanová chuť a navyše sa skvele rozpúšťa.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Zdenka

    Neoverený nákup

    8. 1. 2018

    Rychle dodanie, a chutovo naozaj skvelí protein. :) ked sa zamieša s vodou chuti ako studena káva :) nieje ani moc sladký teda s vodou. S mliekom som ho este neskúšala. Ale už viem odkial si objednam nabuduce ;)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Vratislav

    Neoverený nákup

    4. 1. 2018

    Nemôžem povedať krivého slova! Mám príchut cokoládový koktail a je to regulérne najlepší cokoládový proteín aký som kedy mal. Úžasná krémová chuť s kakaovým podtónom a skvelá rozpustnosť. Proste 100% spokojnosť!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Erika

    Neoverený nákup

    3. 1. 2018

    Na 75%-ny proteín je chut až neuveritelne FANTASTICKÁ! Vôbec nie je presladený. Cokoládový chutí ako kakauko a vanilkový ako puding! Najskôr som ho chcela vrátit, lebo mi zistili chronickú gastritídu. Ale naštastie prišiel a strávitelnost (aj s takýmto problémom je fantastická) - pijem s vodou! Ak teda niekto doslovne nerysuje - TOP volba!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Tomas

    Neoverený nákup

    30. 12. 2017

    Prvy dojem z tohto proteinu je viac nez super. Chutovo je naozaj super (vanilka). Snad pride aj vacsie balenie s lepsou cenou. + ak by tam bola len stevia, bol by dokonaly.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili