Recenzie - Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Just Whey je viaczložkový srvátkový proteín vyrobený z mlieka voľne sa pasúcich kráv (Grass-Fed Protein), obohatený o vybrané vitamíny, minerálne látky a tráviace enzýmy. Obsahuje funkčnú kombináciu srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. V závislosti od príchute sa môže pochváliť až 76 % podielom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty aj normálnemu stavu kostí.

35,95 €(35,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať piatok 26. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam

4.7
Priemer z 6390 hodnotení
(5320 hodnotení)
(588 hodnotení)
(172 hodnotení)
(87 hodnotení)
(191 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Mnohé recenzie chvália Just Whey za skvelú chuť, ktorá nie je príliš sladká (najmä čokoládový mliečny koktail, vanilka a slaný karamel), vynikajúcu miešateľnosť bez hrudiek a hladkú, krémovú textúru vo vode alebo v mlieku. Mnohí používatelia uvádzajú dobré trávenie, pocit ľahkosti s menším nadúvaním a viditeľné výsledky v priebehu týždňov. Menšia časť spomína občasné zmeny chuti alebo problémy s miešateľnosťou a niektoré obavy týkajúce sa transparentnosti sladidiel (stévia plus sukralóza) a preferencií v oblasti ingrediencií.

  • Vynikajúca miešateľnosť
    |
  • Skvelá, nie príliš sladká chuť
    |
  • Hladká, krémová textúra
    |
  • Dobré trávenie
    |
  • Viditeľné výsledky pri tréningu
    |
  • Mnoho možností príchutí

Vygenerované pomocou AI z 6390 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

MJ

Overený nákup
Proteín Just Whey je chuťovo úplne lahodný, výborne sa shakuje a nehrudkuje a dokonca už sú po zhruba mesiaci užívania poznať aj výsledky. Úplná spokojnosť.
Najprínosnejšia kritická recenzia

Iulian

Overený nákup
Vyskúšala som príchute čokoláda (lacná chuť kakaa), slaný karamel (takmer bez chuti) a kde som najviac očakávala od bielej čokolády s kokosom. Hnus, nemozem vypit ani shake...chuti to zle. už
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1056)
Overené nákupy (5585)
Pozitívne (6025)
Negatívne (310)
Recenzie v ostatných krajinách (5334)
  • Андрей

    Overený nákup

    17. 7. 2019

    Príchuť: biela čokoláda kokos
    Dobrý proteín s výborným zložením. Chutí výborne aj s vodou. Hlavne kokosový!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Цветан

    Overený nákup

    16. 7. 2019

    Vysoká trieda za veľmi dobrú cenu. Je to o niečo lepšie ako True Whey tej istej značky a takmer čokoľvek iné na trhu práve teraz. Najmä vzhľadom na cenu.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • K

    Neoverený nákup

    16. 7. 2019

    Príchuť white chocolate – coconut bol môj prvý proteín, čo som kedy skúsila a môžem hojedine odporučiť. Som veľa na sladké a musím uznať, že keď to primiešate napr. do jogurtu či tvarohu, nemusíte to ďalej nijako ochucovať (takže vlk vo Vás sa nažerie a ešte do seba narve veľa bielkovín).
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Jana

    Overený nákup

    11. 7. 2019

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Skúsila som prvýkrát a som veľmi prekvapená. Naozaj chutný proteín s mliekom alebo s vodou. Pomer cena / balenie perfektné.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mara

    Overený nákup

    11. 7. 2019

    Príchuť: čokoládový milkshake, vanilková zmrzlina, biela čokoláda kokos
    Tieto proteíny som brala na odporúčanie, myslím, že po 4 mesiacoch konzumácie sú veľmi dobré, aj chuť príjemná. Vyskúšal som všetky príchute.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Всеволод

    Overený nákup

    9. 7. 2019

    Príchuť: čokoládový milkshake, bez príchute, vanilková zmrzlina, biela čokoláda kokos
    Vynikajúci produkt v pomere ceny a kvality, nedávno som ho začal brať, chuť je bohatá, dobré výsledky!! Odporúčam každému
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Стилиян Радев

    Neoverený nákup

    9. 7. 2019

    Príchuť: čokoládový milkshake
    Dobry den,vzal som si protein ku ktoremu pisem komentar,kovovy shaker,gumicky a dve sladidla.Jednym slovom nie som spokojny.Protein sa perfektne rozpusti,ale chut skoro necitim (ja vzala som si čokoládu).Šejker sa mi veľmi páči, ale nie je to najlepšia výroba, pretože keď sa utiahne, otočí koniec, ktorý sa otáča. Gumičky sú super. Sladidlá - vzala som dve - biela čokoláda a obyčajné. biela má veľmi slabú chuť a dokonca sa cítim trochu znechutená.Čierna je o niečo lepšia, ale s čokoládou nič všeobecne.Vo všeobecnosti je to za tie peniaze, ktoré som zaplatil (78) prijateľné, ale s najväčšou pravdepodobnosťou dám druhýkrát si od nich neobjednať.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Milan

    Overený nákup

    8. 7. 2019

    Príchuť: čokoládový milkshake, biela čokoláda kokos
    najobľúbenejší protein, chuť je bombová, ľahko stráviteľný...nie je taký ťažký na žalúdok ako iní. určite palec hore za tento proteín.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • ANA

    Overený nákup

    8. 7. 2019

    Proteíny som zohnala za akciovú cenu, odporúčam čokoládový milkshake
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Elena

    Overený nákup

    8. 7. 2019

    Najchutnejší proteínový téglik:)), čokoládový milkshake je moja obľúbená príchuť
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili