Iontový nápoj Ionto Vitamin Drink Liquid 1200 ml - Vitalmax

Výrobca: Vitalmax

Ionto Vita drink je výborný iontový nápoj pre športovcov a ťažko pracujúcich ľudí so zvýšenou fyzickou námahou, ktorý doplní minerály, vitamíny a energiu pred, v priebehu a po športovom výkone, v rámci optimálneho pitného režimu. Okrem toho, že telo hydratuje, poskytuje mu aj dávku L-Karnitínu a Taurínu, ktorý má antikatabolický efekt.

Dlhodobo nedostupný

Ionto Vitamin Drink Liquid - iontový nápoj pred, počas a po tréningu, ktorý výborne hydratuje a doplní minerály, vitamíny a energiu

Ionto Vita drink je výborný iontový nápoj pre športovcov a ťažko pracujúcich ľudí so zvýšenou fyzickou námahou. Vitalmax Ionto Vita je určený pre doplnenie minerálov, vitamínov a energie pred, v priebehu a po športovom výkone, v rámci optimálneho pitného režimu. Okrem toho, že telo hydratuje, poskytuje mu aj dávku L-Karnitínu a Taurínu, ktorý má antikatabolický efekt.

Ionto Vitamin Drink Liquid

Ionto Vitamin Drink Liquid a jeho výhody

• výborný iontový nápoj
  • vhodný pred, počas aj po tréningu
  • z 1,2 l pripravíte až 72 l nápoja
  • obsahuje energetické látky, vitamíny a minerály
  • je obohatený o L-karnitín
  • je obohatený o taurín (antikatabolický efekt)

Príchuť lemon: invertný sirup, voda, dextróza, kyselina citrónová - regulátor kyslosti, taurín, L-karnitín, prípravok na báze vitamínu, chlorid sodný NaCl, chlorid draselný KCI, chlorid horečnatý, MgCl2, glycín, sladidlá (sukralózu, acesulfam K, sacharín sodný), konzervačné látky (benzoan sodný, sorbát draselný), citrónová aróma, arabská guma, stabilizátor E445 glycerol-estery živíc dreva, farbivo (E102 tartazín, E122 azorubin, E133 žiarivá modrá).

Rozmiešajte 15 ml koncentrátu v 1 l studenej vody. Užívajte 2 dávky v priebehu dňa.

Nutričné hodnoty (príchuť lemon) 1 dávka (15 ml)
Sodík 41,25 mg
Draslík 24,75 mg
Horčík 19,8 mg
L-karnitín 82,5 mg
Taurín 247,5 mg
Vitamín C 23,75 mg
Niacín 7,1 mg
Glycín 5,5 mg
Vitamín E 3,69 mg
Kyselina pantoténová 2,64 mg
Vitamín B6 0,97 mg
Vitamín B1 0,69 mg
Vitamín B2 0,64 mg
Kyselina listová 80 µg
Biotín 60 µg
Vitamín B12 0,39 µg

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Hlavná kategória Iontové nápoje
Ostatné kategórie Nápoje
Recenzie od zákazníkov Iontový nápoj Ionto Vitamin Drink Liquid 1200 ml - Vitalmax
Prezeráte si:Iontový nápoj Ionto Vitamin Drink Liquid 1200 ml - Vitalmax