Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Hibern 8 90 kaps - Nutrex

Výrobca: Nutrex
Hybern 8 je výživový doplnok, ktorý vám pomôže uvoľniť telo aj myseľ a komplexne zlepší a zkvalitní váš spánok. Prvé účinky pocítite už po prvých dávkach, na začiatku kúry.
Dlhodobo nedostupný

Hibern 8

Lepší a hlbší spánok podporí vašu regeneráciu a vy sa zobudíte ako malé dieťa - čerstvý a pripravený na ďalší ťažký deň alebo tréning.

 

Výhody

  • nočná regenerácia vašej mysle a svalov
  • klinicky zvolené dávky ingrediencií
  • pocítite od prvých dávok
  • mesačná kúra

 

Odporúčané dávkovanie 

Začnite s dávkou 1 tableta 30 minút pred spánkom. Postupne môžete v prípade potreby zvýšiť dávkovanie na 3 tablety. Iba v prípade, že je to potrebné. Mnohým užívateľom postačuje 1-2 tablety.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty3 kapsule
Magnézium195 mg
Zinok10 mg
GABA (Gamma-Aminobutyric Acid)1000 mg
L-tryptofán500 mg
Melatonín5 mg

 

Zloženie

Gelatin, Magnesium Stearate, Silica, Titanium Dioxide, FD&C Red 3, FD&C Red 40, FD&C Blue 1 and, FD&C Yellow 6

 

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Recenzie od zákazníkov

Hibern 8 90 kaps - Nutrex

Write Your Own Review
Prezeráte si:Hibern 8 90 kaps - Nutrex
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Hibern 8 90 kaps - Nutrex

Napíšte otázku
Napísať odpoveď