Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Glutamine 1000 - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Glutamine 1000 je aminokyselina glutamín - nevyhnutná pre proces budovania svalovej hmoty. Znižuje katabolizmus, stimuluje biosyntézu svalových bielkovín, skracuje čas potrebný na regeneráciu. Navyše, zvyšuje vytrvalosť, hladinu rastového hormónu a posilňuje imunitný systém.

Dlhodobo nedostupný

Glutamine 1000 - nevyhnutná aminokyselina glutamín pre budovanie svalovej hmoty

Glutamine 1000 je je aminokyselina glutamín - nevyhnutná pre proces budovania svalovej hmoty - tvorí viac ako 60% aminokyselín vo svaloch. Glutamín znižuje katabolizmus, stimuluje biosyntézu svalových bielkovín, skracuje čas potrebný na regeneráciu. Je tiež prekurzorom syntézy aminokyselín.

  glutamine 1000 activlab

 

L-Glutamín je jednou z najdoležitejšich endogénnych aminokyselín. Je hlavným zdrojom dusíka, ktorý je dôležitý pre biochemické procesy, ktoré v organizme prebiehajú. V bielkovinách tvoriacich kostrové svalstvo, je uložené cca 60% všetkého L-Glutamínu, ktorý sa v tele nachádza. Intenzívne katabolické procesy môžu znížiť hladinu L-Glutamínu v telesných tekutinách až o 50%.

 

Glutamine 1000 a jeho výhody

  • zvyšuje vytrvalosť
  • skracuje dobu zotavenia svalov
  • znižuje riziko ochorenia a posilňuje imunitný systém
  • znižuje riziko katabolizmu

 

Zloženie

L-Glutamín, plniče: sorbitol, kukuričný škrob, aróma, Protispekavé látky E470b, sladidlo: Sukralóza. Môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov.

 

Dávkovanie

užívajte 4 tablety denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (4 tab)
L-glutamín 4000 mg

 

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Glutamine 1000 - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Glutamine 1000 - ActivLab
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Glutamine 1000 - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď