Glutamín Peptid 250 g - Myprotein

Glutamín peptid od Myproteinu je kvalitnejšia a lepšie využiteľná forma glutamínu. Výhodou Glutamín peptidu je, že je lepšie vstrebateľný a stráviteľnejší  ako ostatné formy.

12,90 €

11,9

Dlhodobo nedostupné

 

Glutamine Peptides 

Glutamínové peptidy sú často užívané kulturistami a športovcami na potlačenie svalovej únavy po náročných tréningoch. Peptidy sú prirodzene odvodené látky, ktoré umožňujú organizmu lepšie využiť vyššie dávky glutamínu. Na rozdiel od glutamínu sú glutamínové peptidy oveľa stabilnejšie a ich výhodou je, že sú ľahko stráviteľné a rýchlejšie vstrebávané ako iné formy. Pravidelné užívanie zlepšuje celkové zdravie a urýchľuje regeneráciu.

Nutričné hodnoty

Glutamine Peptides 250g (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 4 g
Počet dávok v balení: 62

Nutričné hodnoty 1 dávka (4 g) % ODD*
100% glutamínové peptidy 4 g **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená

Odporúčané dávkovanie

Užite 4g (1 čajová lyžička) s vodou alebo džúsom 1-3x denne.

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

ucinny glutamin
Recenziu zaslal(a) Stano dňa 25.7.2014
skvely glutamin najma po tazkych a narocnych treningoch, vyuzivam najma v silovej priprave a taktiez v objemovej priprave
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Glutamín Peptid 250 g - Myprotein

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Glutamín Peptid 250 g - Myprotein

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code