Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Glutamín Peptid 250 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Glutamín peptid od Myproteinu je kvalitnejšia a lepšie využiteľná forma glutamínu. Výhodou Glutamín peptidu je, že je lepšie vstrebateľný a stráviteľnejší  ako ostatné formy.

Dlhodobo nedostupný

Glutamine Peptides 

Glutamínové peptidy sú často užívané kulturistami a športovcami na potlačenie svalovej únavy po náročných tréningoch. Peptidy sú prirodzene odvodené látky, ktoré umožňujú organizmu lepšie využiť vyššie dávky glutamínu. Na rozdiel od glutamínu sú glutamínové peptidy oveľa stabilnejšie a ich výhodou je, že sú ľahko stráviteľné a rýchlejšie vstrebávané ako iné formy. Pravidelné užívanie zlepšuje celkové zdravie a urýchľuje regeneráciu.

Nutričné hodnoty

Glutamine Peptides 250g (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 4 g
Počet dávok v balení: 62

Nutričné hodnoty 1 dávka (4 g) % ODD*
100% glutamínové peptidy 4 g **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená

Odporúčané dávkovanie

Užite 4g (1 čajová lyžička) s vodou alebo džúsom 1-3x denne.

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Glutamín Peptid 250 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Glutamín Peptid 250 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Glutamín Peptid 250 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď