Flex N Joint 120 kaps - Self OmniNutrition

Výrobca: Self OmniNutrition

Flex 'N' Joint je komplexná kĺbová výživa s aktívnymi zložkami, ktoré podporujú obnovu a regeneráciu chrupaviek, šliach, väziva, kostí, kože, vlasov a nechtov. Tieto zložky pomáhajú zachovať normálnu funkciu kĺbov, pomáhajú s tvorbou kolagénu pre správnu pohyblivosť kĺbov a udržanie správnej mobility a stability.

Dlhodobo nedostupný
 

Flex N Joint: komplexná kĺbová výživa, ktorá podporuje obnobu chrupaviek a šliach

Flex 'N' Joint je určený pre tých, ktorí vykonávajú tvrdú fyzickú námahu a preťažujú kĺby a väzy. Obsahuje MSM, tiež známy ako metylsulfonylmetán, je prirodzeným zdrojom síry a vyskytuje sa prevažne v zelených rastlinách a v ovocí. Síra je v našom organizme potrebná pre zdravie všetkých tkanív. MSM spolu s ďalšími zložkami produktu podporujú obnovu a regeneráciu chrupaviek, šliach, väziva, kostí, kože, vlasov a nechtov. Tieto zložky, pomáhajú zachovať normálnu funkciu kĺbov, pomáhajú s tvorbou kolagénu pre správnu pohyblivosť kĺbov a udržanie správnej mobility a stability. Produkt je špeciálne vyvinutý pre tých, ktorí tvrdo trénujú a pre každého, kto sa chce starať o svoje zdravie a pohyblivosť kĺbov.


Flex N Joint


Produkt obsahuje zložky, ktoré napomáhajú normálnej funkcii kĺbov. Vďaka molybdénu a vitamínu C sa kĺby stávajú flexibilne a pohybu schopné. Toto zloženie napomáha tvorbe kolagénu. Špeciálna receptúra je určená na podporu mobility a stability. Určené pre tvrdo trénujúcich, ale aj pre tých, ktorí chcú mať pružné zdravé a pohyblivé kĺby.

 

Flex N Joint a jeho výhody

  • zaisťuje flexibilitu a mobilitu kĺbov
  • obsahuje kolagén extra typ 2
  • zažijete pocit skvelej ohybnosti

 

Zloženie

MSM (Metyl-sulfonyl-metán), Vitamín C (kyselina askorbová), Avodol® Avokádo extrakt 20:1 (Persea americana mill,fructus), Kolagén (UC-II), Chondroitín sulfát, Boswellia serrata, Boron (kyselina bórová), Molybden (molybdenan sodný), Protihrudkujúce látky (E460, E551), Kapsule (želatína, farbivo (E120, E171, E172, E131)).

 

Dávkovanie

Užívajte 5 kapsúl denne, najlepšie s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotydenná dávka (5 kaps)
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal
MSM (Metyl-sulfonyl-metán) 2000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 500 mg
Avodol® Avokádo extrakt 20:1 (Persea americana mill,fructus) 325 mg
Kolagén (UC-II) 325 mg
Chondroitín sulfát 325 mg
Boswellia serrata 325 mg
Bór (kyselina bórová) 1,5 mg
Molybdén (molybdenan sodný) 100 mcg

 

Upozornenie

Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Recenzie od zákazníkov

Flex N Joint 120 kaps - Self OmniNutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Flex N Joint 120 kaps - Self OmniNutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 26,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 120 kaps