Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

Fľaša Hydrator s objemom 1,89 l bude vašim obľúbeným spoločníkom na cestách alebo dlhom a náročnom tréningu. Ocenia ju všetci športovci, ktorí majú náročné tréningy a potrebujú dopĺňať tekutiny. Pod viečkom je silikónové tesnenie, ktoré zabráňuje vytekaniu. Pohodlné držanie a pitie zabezpečí vylisovaná rukoväť.

8,95 €

5,95

Skladom bude Vám doručené 31.07.2017 (Pondelok)

 

Fľaša Hydrator: naplňte ju 1,89l vody a zachráni vás pri ťažkých a náročných tréningoch

Fľaša Hydrator s objemom 1,89 l bude vašim obľúbeným spoločníkom na cestách, na tréningu, alebo kdekoľvek inde, kde zahasí váš smäd. Pitný režim je nesmierne dôležitý, a počas horúcich letných dní to platí dvojnásobne. Ľudské telo spotrebuje v pokoji (v závislosti od vonkajšej teploty) 1,5 litra vody. Takže je vždy dôležité, najmä v letnom období, veľa piť. Všeobecné odporúčanie je aspoň 2 litre vody denne a až 3,5 litra v horúcom počasí. Navyše, určite ste sa aj vy stretli so situáciou, kedy ste pri stupajúcej teplote v telocvični vyprázdili vašu fľašu alebo šejker s vodou po krátkej chvíli. S touto fľašou sa vám to nemôže stať.

Fľaša Hydrator GYMBEAM

 

Fľaša Hydrator s objemom 1,89 litra má z jednej strany vylisované ucho pre pohodlné držanie pri pití. Priamo pod viečkom je silikónové tesnenie, ktoré zamedzuje vytekaniu tekutín z fľaše.

 

Pre koho je fľaša Hydrator určená?

Je skvelá pre tých, ktorí majú dlhé a náročné tréningy a potrebujú veľa dopĺňať tekutiny. Ideálna je teda na crossfit, fitness, strongman, streetworkout a ďalšie podobné športy. Objem 1,89 litra bezpochyby ocenia aj atléti, hokejisti a mnoho ďalších športovcov, ktorí majú náročné tréningy. Nádoba je určená hlavne na vodu, prípadne na iónové nápoje, nie už toľko na proteínové a iné nápoje. Pre tieto účely použite skôr šejkre.

 Hydrator fľaša gymbeam

 

Fľaša Hydrator a jej výhody

  • má objem 1,89 litra
  • BPA a DEHP free
  • kvalitné spracovanie

Recenzie od zákazníkov

Preteká overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Ľubo dňa 26.7.2017
Preteká
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Sklamanie
Recenziu zaslal(a) Lukáš dňa 26.7.2017
Flaša je vcelku dobra, trošku ma hneď na začiatku zarazilo, že sa uzáver nezatváral ľahko, ako keby to bolo treba "zabehnúť", u klasických fliaš, či šejkrov takýto nedostatok nepozorujem. Čo ma však sklamalo, že fľaša asi tak do polky naplnená nevydržala pomerne ľahký pád a rozbila sa - beriem v úvahu, že tam bola voda, ale je to fľaša a predpokladám, že sa s tým ráta, že tam bude voda a nerozbije ju hneď prvý pád, ak tam je voda - opať len poznamenávam, že u klasických fľiaš či šejkrov tento problém neregistrujem. Proste sklamanie, na používanie je takáto fľaša super, ale za prepodkladu, že niečo vydrží, nekupoval som si predsa porcelán!!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
ŠMEJD
Recenziu zaslal(a) Ajko dňa 17.7.2017
Fľaša na prvý dojem fajn... Po 3 dní mi prišla a odlomila v spojí hrdla... Úplne lacný najlacnejší plast !!! NEKUPOVAT !!!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
po týždni praskla
Recenziu zaslal(a) Silvia dňa 4.3.2017
fľaša mi po 1.týždni praskla v mieste spoja
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Rozbita
Recenziu zaslal(a) Marian dňa 24.1.2017
Prisla mi.uz rozbita z odlomenym kuskom zo spodku
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Hanka dňa 11.1.2017
Je jednoducho super. Super sa drží aj nosí. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super
Recenziu zaslal(a) hydrator dňa 2.1.2017
super je
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Vyrobená z plastu označeného číslom 1
Recenziu zaslal(a) Juraj dňa 2.1.2017
Zdravím, tešil som sa na túto flašu ale trošku ma sklamalo že označenie plastu je číslom 1, čo nie je úplne bezpečné. Je to podľa mňa na škodu.

PLAST OZNAČENÝ ČÍSLOM #1 (V TROJUHOLNÍKU)
Väčšina jednorázových fliaš na vodu je vyrobená z plastu označeného číslom 1 alebo PET. Niektorí ľudia sa snažia znížiť spotrebu týchto fliaš tým, že si ich umyjú a opakovane použijú, ale plast označený číslom 1 nie je určený na ďalšie použitie kvôli možnosti bakteriálneho zanesenia.
Kanadská štúdia zistila, že 13% z testovaných plastových fliaš s vodou na základnej škole mali na konci školského dňa úroveň baktérií vyššiu ako je povolená hranica pre pitnú vodu (u 9% boli dokonca zistené fekálne koliformné baktérie). Tieto fľaše nie sú dostatočne odolné, aby vydržali použitie, čistenie a znova použitie bez straty svojej integrity. Hlavným problémom týchto fliaš nie je ani tak to, či z nich unikajú zmäkčovadlá do nápojov, ale to, že baktérie sa v nich hromadia a nemôžu sa ľahko vyčistiť. Dlhá skladovacia doba na regáloch v obchodoch alebo na vykúrenom svetlom mieste či v aute zvyšuje pravdepodobnosť rastu baktérií a koncentrácie antimónu vo vode.

Fľaše s týmto označením odporúčame nekupovať alebo aspoň nevyužívať opakovane, no v žiadnom prípade ich nenechávajte vystavené teplu a slnečnému žiareniu, pretože sa tým výrazne zvyšuje vylučovanie škodlivých látok antimónu a bisfenolu A (BPA).

Reakcia GymBeam:
Máme certifikát z preclievania, že tieto flaše sú bez BPA, inak by sa ani nedali preclit do EU. Žiadna colnica by nepreclila produkt s BPA, ako hovoríte. Keď sa vyclieva takýto produkt je nutne aby spĺňal európsku legislavívu. Tento water jug sa vyrába pre skoro všetky firmy v zopár výrobných firmách v rovnakej kvalite, rozdiel je že naša koncová cena je 4 nižšia kvôli efektivite, nie kvôli zniženej kvalite. Všetky podobne produkty na trhu máju to iste označenie. Je to štadardné označenie na plastovú flašu. Hociakú plastovú flašu si kúpite v obchode bude mat toto označenie.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
:)
Recenziu zaslal(a) Jelo dňa 23.8.2016
Škoda že už dlhšie nieje skladom
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
skvelá overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Jozef dňa 19.8.2016
Táto fľaša je skvelá :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

1.
Otázka:
Umyvanie:
Dobry den,je mozne uvedenu flasu umyvat v umyvacke riadu? Dakujem
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, túto fľašu neodporúčame umývať v umývačke riadu.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code