Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
86 %

Fľaša Hydrator s objemom 1,89 l bude vašim obľúbeným spoločníkom na cestách alebo dlhom a náročnom tréningu. Ocenia ju všetci športovci, ktorí majú náročné tréningy a potrebujú dopĺňať tekutiny. Pod viečkom je silikónové tesnenie, ktoré zabráňuje vytekaniu. Pohodlné držanie a pitie zabezpečí vylisovaná rukoväť.

Nie je na sklade Očakávame: 31. 1. 2022
Predpokladaná cena 5,95 €

Fľaša Hydrator: naplňte ju 1,89l vody a zachráni vás pri ťažkých a náročných tréningoch

Fľaša Hydrator s objemom 1,89 l bude vašim obľúbeným spoločníkom na cestách, na tréningu, alebo kdekoľvek inde, kde zahasí váš smäd. Pitný režim je nesmierne dôležitý, a počas horúcich letných dní to platí dvojnásobne. Ľudské telo spotrebuje v pokoji (v závislosti od vonkajšej teploty) 1,5 litra vody. Takže je vždy dôležité, najmä v letnom období, veľa piť. Všeobecné odporúčanie je aspoň 2 litre vody denne a až 3,5 litra v horúcom počasí. Navyše, určite ste sa aj vy stretli so situáciou, kedy ste pri stupajúcej teplote v telocvični vyprázdili vašu fľašu alebo šejker s vodou po krátkej chvíli. S touto fľašou sa vám to nemôže stať.

Fľaša Hydrator GYMBEAM

 

Fľaša Hydrator s objemom 1,89 litra má z jednej strany vylisované ucho pre pohodlné držanie pri pití. Priamo pod viečkom je silikónové tesnenie, ktoré zamedzuje vytekaniu tekutín z fľaše.

 

Pre koho je fľaša Hydrator určená?

Je skvelá pre tých, ktorí majú dlhé a náročné tréningy a potrebujú veľa dopĺňať tekutiny. Ideálna je teda na crossfit, fitness, strongman, streetworkout a ďalšie podobné športy. Objem 1,89 litra bezpochyby ocenia aj atléti, hokejisti a mnoho ďalších športovcov, ktorí majú náročné tréningy. Nádoba je určená hlavne na vodu, prípadne na iónové nápoje, nie už toľko na proteínové a iné nápoje. Pre tieto účely použite skôr šejkre.

  Hydrator fľaša gymbeam

 

Fľaša Hydrator a jej výhody

 • má objem 1,89 litra
 • BPA a DEHP free
 • kvalitné spracovanie

        

Upozornenie

Fľaša je vhodná na studené nápoje alebo nápoje izbovej teploty. Nenalievajte do nej teplé ani horúce tekutiny.

Recenzie od zákazníkov

Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

Globálne hodnotenie produktu

86 %
86 %
Priemer z 73 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

97,7 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
5 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
2 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
praktické

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
57 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
2 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Zdravím, tešil som sa na túto flašu ale trošku ma sklamalo že označenie plastu je číslom 1, čo nie je úplne bezpečné. Je to podľa mňa na škodu. PLAST OZNAČENÝ ČÍSLOM #1 (V TROJUHOLNÍKU) Väčšina jednorázových fliaš na vodu je vyrobená z plastu označeného číslom 1 alebo PET. Niektorí ľudia sa snažia znížiť spotrebu týchto fliaš tým, že si ich umyjú a opakovane použijú, ale plast označený číslom 1 nie je určený na ďalšie použitie kvôli možnosti bakteriálneho zanesenia. Kanadská štúdia zistila, že 13% z testovaných plastových ... zobraziť všetko

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

 1. 40%

  Juraj

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Vyrobená z plastu označeného číslom 1
  Zdravím, tešil som sa na túto flašu ale trošku ma sklamalo že označenie plastu je číslom 1, čo nie je úplne bezpečné. Je to podľa mňa na škodu.

  PLAST OZNAČENÝ ČÍSLOM #1 (V TROJUHOLNÍKU)
  Väčšina jednorázových fliaš na vodu je vyrobená z plastu označeného číslom 1 alebo PET. Niektorí ľudia sa snažia znížiť spotrebu týchto fliaš tým, že si ich umyjú a opakovane použijú, ale plast označený číslom 1 nie je určený na ďalšie použitie kvôli možnosti bakteriálneho zanesenia.
  Kanadská štúdia zistila, že 13% z testovaných plastových fliaš s vodou na základnej škole mali na konci školského dňa úroveň baktérií vyššiu ako je povolená hranica pre pitnú vodu (u 9% boli dokonca zistené fekálne koliformné baktérie). Tieto fľaše nie sú dostatočne odolné, aby vydržali použitie, čistenie a znova použitie bez straty svojej integrity. Hlavným problémom týchto fliaš nie je ani tak to, či z nich unikajú zmäkčovadlá do nápojov, ale to, že baktérie sa v nich hromadia a nemôžu sa ľahko vyčistiť. Dlhá skladovacia doba na regáloch v obchodoch alebo na vykúrenom svetlom mieste či v aute zvyšuje pravdepodobnosť rastu baktérií a koncentrácie antimónu vo vode.

  Fľaše s týmto označením odporúčame nekupovať alebo aspoň nevyužívať opakovane, no v žiadnom prípade ich nenechávajte vystavené teplu a slnečnému žiareniu, pretože sa tým výrazne zvyšuje vylučovanie škodlivých látok antimónu a bisfenolu A (BPA).

  Reakcia GymBeam:
  Máme certifikát z preclievania, že tieto flaše sú bez BPA, inak by sa ani nedali preclit do EU. Žiadna colnica by nepreclila produkt s BPA, ako hovoríte. Keď sa vyclieva takýto produkt je nutne aby spĺňal európsku legislavívu. Tento water jug sa vyrába pre skoro všetky firmy v zopár výrobných firmách v rovnakej kvalite, rozdiel je že naša koncová cena je 4 nižšia kvôli efektivite, nie kvôli zniženej kvalite. Všetky podobne produkty na trhu máju to iste označenie. Je to štadardné označenie na plastovú flašu. Hociakú plastovú flašu si kúpite v obchode bude mat toto označenie.
 2. 100%

  Marco

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  veľmi dobré
  praktické
 3. 100%

  Peter

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 68

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  The Best
  Tento demižón vydrží aj frontovú líniu! Nezničiteľná bandaska! MUST HAVE!
 4. 40%

  Ľubo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Preteká
  Preteká
 5. 20%

  Lukáš

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Sklamanie
  Flaša je vcelku dobra, trošku ma hneď na začiatku zarazilo, že sa uzáver nezatváral ľahko, ako keby to bolo treba "zabehnúť", u klasických fliaš, či šejkrov takýto nedostatok nepozorujem. Čo ma však sklamalo, že fľaša asi tak do polky naplnená nevydržala pomerne ľahký pád a rozbila sa - beriem v úvahu, že tam bola voda, ale je to fľaša a predpokladám, že sa s tým ráta, že tam bude voda a nerozbije ju hneď prvý pád, ak tam je voda - opať len poznamenávam, že u klasických fľiaš či šejkrov tento problém neregistrujem. Proste sklamanie, na používanie je takáto fľaša super, ale za prepodkladu, že niečo vydrží, nekupoval som si predsa porcelán!!
 6. 40%

  Martin

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  nedoporucujem
  Je to extremne krehke vydrzalo mi to 3 dni. Padlo to asi z 20cm na zem a flasa sa totalne rozbila nedoporucam radsej odporucam si priplatit za pevnejsi material ako je toto
 7. 100%

  Adam

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 48

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Je veľká a nepraktická si na omyle.
  Áno vyzerá neprakticky ale podľa mňa je úžasná mám ju už dlho a je mojou najobľúbenejšou fľašou. Má výborne vymyslený úchyt na pitie. Kus ťažšie sa z nej pije kým si nezvyknete na jej širšie hrdlo ale na to si rýchlo zvyknete. Je výborná aj na dlhšie turistiky.
 8. 100%

  Milan

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 508

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  mocna flasa
  Je veľmi pohodlná a užitočná, takmer 2 litre! Kúpil som si ďalší barel, ktorý používam iba v práci a ušetril som si pár prechádzok k automatu na vodu. Druhý som si kúpil do telocvične a som s ním veľmi spokojný. Viem, že musím piť na 2 fľaše, aby som bol na deň poriadne hydratovaný. Otvor fľaše je široký a dá sa z neho ľahko piť. Rukoväť je veľká a ľahko sa dobre drží. Uzáver sa uzatvára veľmi tesne a vôbec netečie. Za 2 mesiace ani raz, čo je super v porovnaní s inými fľašami, ktoré som mal. Túto fľašu vrelo odporúčam!
 9. 100%

  Roberta

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 463

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  skvela
  Na tento produkt nemám nič iné ako slová chvály. Materiál je skutočne bez BPA. Fľašu používam už asi pol roka a nikdy sa nestalo, aby som po umytí ešte cítila vôňu nápoja, ktorý bol v nej predtým. Tvar je tiež veľmi praktický, vďaka rukoväti sa dobre drží a vrchnák sa nestratí, lebo je pevne pripojený. Netečie, veľmi dobre tesní. Odporúčam, hlavne, že je fľaša dosť veľká a nemusíte ju plniť každú hodinu.

 10. 100%

  Michal

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 79

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Naj fľaša
  Túto fľašu som si kúpil hlavne zo zvedavosti, pretože som si myslel, že ide len o normálnu plastovú fľašu. Na moje prekvapenie, je naozaj pevná a vydrží naozaj dlho :)

Položky 1 až 10 z celkového počtu 34

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam
Vaše hodnotenie
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku
príslušenstvo
EAN
9000004005088
Počet kusov na palete
552 ks
Počet kusov v balení
24 ks
Brutto váha
0.15 kg
Dĺžka
13.00 cm
Šírka
13.00 cm
Výška
23.00 cm
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Ako sa zbaviť neustáleho hladu a chutí?

Hlad a chuť na sladké môžu byť občas pekne na ťarchu. O to viac, keď sa snažíte schudnúť. Zoznámte sa s ich najčastejšími príčinami a vyriešte ich raz a navždy.

Ako na zdravie vplýva nedostatočný pitný režim

Viete, prečo je dostatočný pitný režim dôležitý? A koľko vody by ste mali denne vypiť každý deň? Všetko o vode sa dozviete v našom článku.