FireBlaster 20x12g - ActivLab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
85 %

FireBlaster je pokročilý predtréningový stimulant a spaľovač tuku v jednom. Táto kombinácia umožňuje výrazne rýchlejšie rozvíjať svaly, podporuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla, zlepšuje motiváciu a okysličenie. Neobsahuje kreatín. Namiesto toho obsahuje kofeín, ktorý vás skvele pred tréningom nabudí a zvýši energiu. Je obohatený o minerály a vitamíny.

Nie je na sklade
 

FireBlaster: predtréningový stimulant a spaľovač tukov v jednom

FireBlaster je pokročilý predtréningový stimulant v kombinácii so spaľovačom tuku. Táto kombinácia umožňuje výrazne rýchlejšie rozvíjať svaly a podporu metabolizmu. Nie je všeliekom na všetky problémy, ale je schopný skutočne pomôcť športovcov v snahe dosiahnuť dokonalosť. FireBlaster je zameraný na ľudí, ktorí sa starajú o formu a očakávajú zníženie telesného tuku. Pomáha pri regulácii metabolizmu a znížení chuti do jedla. Prípravok neobsahuje kreatín. Solídna dávka kofeínu bude poskytovať vysokú úroveň nabudenia a zvýšenie energie na tréningu.

 

fireblaster predtréningový stimulant a spaľovač tukov

 

FireBlaster je obohatený o dôležité vitamíny a minerály, bez ktorých telo nemôže správne fungovať. Nemali by ste si nechať ujsť poriadnu dávku L-arginín. Vazodilatácia nielen zlepší motiváciu, ale tiež zlepšuje okysličenie a výživu buniek, čo sa premieta do významného zlepšenia regenerácie a urýchľuje rast svalového tkaniva. Ak hľadáte exemplár tohto typu, FIREBLASTER sa vám bude páčiť!

 

FireBlaster a jeho výhody

  • prepojenie predtréningovky a spaľovača tuku
  • neobsahuje kreatín
  • vďaka kofeínu zvyšuje energiu a zlepšuje koncentráciu
  • obohatený o vitamíny a minerály

 fireblaster predtréningový stimulant a spaľovač tukov

 

Zloženie

Beta-alanín, L-arginín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citrát sodný a citrát draselný, L-tyrozín, minerály (fosforečnan vápenatý, uhličitan horečnatý, chlorid draselný), ovocný extrakt horkého pomaranča (Citrus aurantium), aróma, kofeín, malinové ketóny, protispekavé činidlo (oxid kremičitý), vitamíny (tiamín mononitrát, riboflavín, nikotínamid, d-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, d-biotín, kyselina listová, kyanokobalamín), sladidlá (acesulfam K, sukralóza).

 

Dávkovanie

1 porciu (11 g) rozpusťte v 200 ml vody. Užívajte raz denne pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (11 g)
Beta alanín 2,5 g
L-arginín 2 g
L-tyrozín 500 mg
Extrakt z horkého pomaranča 300 mg
Kofeín 200 mg
Malinové ketóny 200 mg
Vitamín B1 2,2 mg
Vitamín B2 2,8 mg
Niacín 48 mg
Kyselina pantoténová 12 mg
Vitamín B6 2,8 mg
Biotín 100 mcg
Kyselina listová 400 mcg
Vitamín B12 5 mcg
Vápnik 120 mg
Horčík 60 mg
Sodík 300 mg
Draslík 300 mg
Chlór  120 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

FireBlaster 20x12g - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:FireBlaster 20x12g - ActivLab
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 12,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 20 x 12 g