Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámske tričko Eat Clean Blue Grey - GymBeam

Tričko Eat Clean je dámske športové tričko tmavo modrej farby určené pre všetky športovkyne a milovníčky fitnessu. Nápis na hrudníku "Eat Clean Train Dirty" jasne definuje majiteľku trička, ktoré je vyrobené zo 100% predpranej bavlny. Tričko je pohodlné a súčasne štýlové, vhodné na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 

Dlhodobo nedostupný

Tričko Eat Clean: dámske tričko pre každú milovníčku fitnessu, ktorá sa našla vo vyváženej strave a tvrdých tréningoch

Tričko Eat Clean je ako stvorené pre dámy, ktoré sa našli vo fitnesse. Nápis "Eat Clean - Train Dirty" (v preklade Jedz zdravo - trénuj tvrdo) jasne definuje majiteľku tohto krásneho trička. Je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, má krátky rukáv, dvojito prešité rukávy a dolný lem. Toto štýlové tričko so životnou filozofiou na hrudníku je bez záhybu uprostred. Vďaka materiálu a vlastnostiam je vhodné na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 

 

Pre koho je tričko Eat Clean určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedenia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSML
Šírka 44 cm 46 cm 48 cm
Dĺžka 64 cm 65,5 cm 67 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Dámske tričko Eat Clean Blue Grey - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Eat Clean Blue Grey - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dámske tričko Eat Clean Blue Grey - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď