Dámske tričko Dear Black White - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Dear je tričko na cvičenie pre ženy so zmyslom pre humor, ktoré sa rozhodli pre zmenu v životnom štýle. Práve o tom hovorí aj jeho kontrastný nápis: "Dear fat, prepare to die". Štýlové dámske tričko Dear v čiernej farbe je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, a je ideálne na cvičenie. 

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,50 €

Dámske tričko Dear s vtipným nápisom je ideálne pre ženy, ktoré sa rozhodli pre zmenu

Tričko Dear je tričko na cvičenie pre ženy so zmyslom pre humor, ktoré sa rozhodli pre zmenu, alebo, jednoducho, chcú zatočiť s tukom na tele. Práve o tom hovorí aj jeho kontrastný nápis: "Dear fat, prepare to die", v preklade "Milý tuk, priprav sa na smrť". Dámske tričko Dear v čiernej farbe je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, má krátky rukáv, dvojito prešité rukávy a dolný lem. Toto štýlové tričko s vtipným dizajnom je bez záhybu uprostred. Vďaka materiálu a vlastnostiam je ideálne na cvičenie. 

 

Pre koho je tričko Dear určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedenia, avšak majú zmysel pre humor.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťXSSML
Šírka 43 cm 45 cm 47 cm 50 cm
Dĺžka 58 cm 61 cm 62 cm 64 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Detail produktu
Sezónnosť sezónne
EAN z137a-xs
Hlavná kategória Tričká a tielka

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Dámske tričko Dear Black White - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Dear Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Veľkosť oblečenia Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď