Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

DAA Xtra 240 g - ActivLab

Výrobca: ActivLab

DAA Xtra obsahuje kyselinu D-asparágovú, ktorá hrá dôležitú úlohu v produkcii pohlavných hormónov, zvyšuje libido a v tvorbe testosterónu. Má vplyv aj na zvýšenie vytrvalosti v priebehu tréningu, podporuje nárast sily, zlepšenie kvality svalov, vitality a potencie.

Dlhodobo nedostupný

DAA Xtra na nárast sily, zlepšenie kvality svalov a potencie

DAA Xtra obsahuje kyselinu D-asparágovú, ktorá hrá dôležitú úlohu v produkcii pohlavných hormónov, zvyšuje libido a v tvorbe testosterónu. Zlepšuje kvalitu sexuálneho života. Vzhľadom k tomu, že zaisťuje zvýšenie úrovne mužského hormónu v organizme, má vplyv aj na zvýšenie vytrvalosti v priebehu tréningu, zlepšenie nálady a koncentrácie a lepšie zotavenie po cvičení. Pri pravidelnom užívaní doplnkov s DAA, pocítite nárast sily, zlepšenie kvality svalov, vitality a potencie.

  DAA Xtra

 

DAA Xtra a jeho výhody

  • zvyšuje úroveň prírodného testosterónu
  • zlepšuje svalovú vytrvalosť
  • zvýšenie pevnosti a rastu svalov
  • zlepšuje libido a erekciu

 

Zloženie

d-aspartán sodný, aromaty, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, protihrudkujúce činidlá: oxid kremičitý, sladidlá: sukralóza, farbivá: chinolínová žltá, pomaranč

 

Dávkovanie

Jednu porciu 5 g rozmiešajte s 250 ml vody. Najlepšie užívať pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 porcia: 5 g
kyselina D-asparágová 4000 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

 

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

DAA Xtra 240 g - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:DAA Xtra 240 g - ActivLab
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

DAA Xtra 240 g - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď