DAA 1000 120 tab - ActivLab

Výrobca: ActivLab

DAA 1000 je kyselina d-asparágová, ktorá hrá dôležitú úlohu v kontrole produkcie pohlavných hormónov, zvyšuje hladinu testosterónu v tele, zvyšuje vytrvalosť počas tréningu, zabezpečuje lepšiu regeneráciu po cvičení, pomáha budovať svalovú hmotu a tvarovať telo. Jedna kapsula obsahuje až 1000 mg DAA.

Dlhodobo nedostupný

DAA 1000 - zvyšuje hladinu testosterónu, podporuje výkonnosť, lepšiu regeneráciu a pomáha budovať svalovú hmotu

DAA 1000 je kyselina d-asparágová, ktorá sa prirodzene nachádza v hypofýze, hypotalame a v semenníkoch, a je produktom metabolizmu L-asparágovej kyseliny. DAA hrá dôležitú úlohu v kontrole produkcie pohlavných hormónov, čo vykazuje silný fyziologický účinok spočívajúci vo výraznom zvýšení luteinizačného hormónu (LH), zvyšuje hladinu testosterónu v tele, zvyšuje vytrvalosť počas tréningu, zabezpečuje lepšiu regeneráciu po cvičení, pomáha budovať svalovú hmotu a tvarovať telo. DAA v tele tiež zvyšuje hladinu neurotransmiterov – dopamín a GABA, ktoré zlepšujú pamäť a pôsobia antidepresívne. Vzhľadom k širokej škále fyziologických účinkov d-asparágovej kyseliny je DAA 1000 výborným doplnkom pri budovaní svalovej hmoty a tvarovaní tela.

daa 1000 activlab

DAA 1000 a jej výhody

• obsahuje optimálnu dávku kyseliny d-asparágovej
  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • zvyšuje vytrvalosť
  • podporuje regeneráciu po tréningu
  • pomáha budovať svalovú hmotu

Kyselina D-asparágová, anti-spekavé činidlo: E470b, kapsula (želatína, farbivo E171).

Užívajte 2 kapsule 2 hodiny pred tréningom a 2 kapsule pred spaním. Kapsuly zapite dostatočným množstvom vody. Maximálna denná dávka: 4 kapsule ( 4000 mg DAA). Odporúčaná doba užívania DAA: 4 týždne.

Nutričné hodnoty1 dávka (4 kaps)
Kyselina D-asparágová 4000 mg

Výživový doplnok. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a chladnom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia, mimo dosahu detí. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Výrobok môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Hlavná kategória Náhrada steroidov
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
DAA
Recenzie od zákazníkov DAA 1000 120 tab - ActivLab