Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Creapure 1000g - MyProtein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Creapure ® je svetovo preslávený svojou najčistejšie a najkvalitnejšie mikronizovanú podobou kreatínu monohydrátu. Mnohý pokladajú Creapure ® za najvyššiu a najčistejšiu formu kreatínu monohydrátu. Jedinečná, mikronizovaná štruktúra tohto kreatínu spôsobuje 100% rozpustnosť účinnej látky a jej lepšiu a rýchlejšiu vstrebateľnosť a následnú využiteľnosť.

Dlhodobo nedostupný

Creapure - MyProtein

Creapure je vyrábaný vo firme AlzChem v Nemecku, Creapure ® je svetovo preslávený svojou najčistejšie a najkvalitnejšie mikronizovanú podobou kreatínu monohydrátu.

Existuje mnoho rôznych foriem kreatínu dostupných na dnešnom trhu, ale Creapure ® je jediný kreatín na svete dôsledne testovaný, aby bol úplne bez nečistôt a zbytočných vedľajších efektov, vrátane kreatinínu (CRN), dikyándiamid (DCD), Dihydrotriazine (DHT) a tiomočoviny.

Creapure ® je na 99,99% čistý kreatín monohydrát, zatiaľ čo iné Kreatíny sú len  99,9% kreatínom.

Kreatín je ideálny pre širokú škálu spotrebiteľov od kulturistov až po šprintérov, ale hlavne pre tých tých, ktorí chcú zlepšiť svoju silu, výbušnosť, rýchlosť a svalovú hmotu. Predmetom stoviek štúdií s Kreatín monohydrátom bolo preukázať, že pomáha zlepšiť výkon, silu a čistotu svalových prírastkov. U Kreatín Monohydrát sa to preukázať podarilo, ako u máloktorého suplementu.

U Creapure bolo tiež dokázané, že pomáha zlepšiť celkový čas na regeneráciu a zotavenie medzi intenzívnymi tréningami.

 

Výhody

  • Ultra čistá forma kreatín monohydrátu
  • Vyrobené v Nemeckom AlzChem
  • Môže pomôcť zlepšiť silu, výbušnosť a veľkosť

 

Odporúčané dávkovanie

Jednu kávovú lyžičku (5 g) do vodou, pretrepať a vypiť. Použite 1-2 krát denne. Po 8 týždňoch užívania na 1-2 týždne prerušte, potom môžete začať znova.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)
Creapure® (keratín monohydrát) 5 g

 

Zloženie

100% Creapure® (Kreatín monohydrát).

 

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Creapure 1000g - MyProtein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Creapure 1000g - MyProtein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Kreatín Creapure 1000g - MyProtein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď