Crea - Alka Buff 120 tab - ActivLab

Crea-Alka Buff je kreatínová formula, obsahujúca buforovaný kreatín monohydrát o pH 12. Jedna kapusla obsahuje až 800 mg kreatínu monohydrátu a 200 g D-ribózy.

16,95 €

7,41

Nie je na sklade

 

Crea- Alka Buff

Crea- Alka Buff je revolučná kreatínová formula, obsahujúca buforovaný kreatín monohydrát o pH 12, ktorý je dodatočne podporovaný anabolickou účinnosťou D-ribózy. Každá kapsula Crea- Alka Buff-u obsahuje až 800 mg buforovaného kreatínu monohydrát a 200 mg D-ribózy. Kreatín je prirodzenou zložkou ľudského tela, ktorá zvyšuje produkciu energie (ATP) a zväčšuje svalový objem.

Má tiež priaznivý vplyv na naberanie čistej svalovej hmoty a vytrvalosti pri intenzívnom tréningu. Produkt je odporúčaný pre športovcov, ktorí systematicky trénujú a zvlášť pre silové športy. Buforovaný kreatín monohydrát má všetky pozitívne vlastnosi obyčajného kreatínu monohydrátu, ale je oveľa silnejší a pomáha pri naberaní čistej svalovej hmoty.

Tiež stimuluje produkcie inzulínu, ktorý v spojení s kreatínom zosilňuje syntézu bielkovín, podporuje naberanie sily a svalovej hmoty a zväčšuje výkonnosť. Activlab Crea- Alka Buff je odporúčaný pre dospelé osoby, pre pracovne aktívne osoby (s výnimkou tehotných a dojčiacich žien), obzvlášť pre silové športy (kulturistika, silový trojboj, bojové športy) ako produkt urýchľujúci rast svalovej hmoty a sily.

 

Doporučené dávkovanie

V netréningové dny: tréningové dni 1 kapsula ráno na lačno, 2 kapsuly pred tréningom a 1 kapsula pred spaním. 1 kapsula na lačno a 1 kapsula pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kaps
Buforovaný kreatín monohydrát1600 mg
D-ribóza400 mg

Recenzie od zákazníkov

skvely kreatin
Recenziu zaslal(a) Jojo dňa 13.1.2015
skvely kreatin, lahka a prakticka aplikacia, za par tyzdnov som videl viditelne zmeny na objeme, sile, vahy sli pekne hore
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Crea - Alka Buff 120 tab - ActivLab

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Crea - Alka Buff 120 tab - ActivLab

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code