Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Crea - Alka Buff 120 tab - ActivLab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
100 %
Crea-Alka Buff je kreatínová formula, obsahujúca buforovaný kreatín monohydrát o pH 12. Jedna kapusla obsahuje až 800 mg kreatínu monohydrátu a 200 g D-ribózy.
Dlhodobo nedostupný

Crea- Alka Buff

Crea- Alka Buff je revolučná kreatínová formula, obsahujúca buforovaný kreatín monohydrát o pH 12, ktorý je dodatočne podporovaný anabolickou účinnosťou D-ribózy. Každá kapsula Crea- Alka Buff-u obsahuje až 800 mg buforovaného kreatínu monohydrát a 200 mg D-ribózy. Kreatín je prirodzenou zložkou ľudského tela, ktorá zvyšuje produkciu energie (ATP) a zväčšuje svalový objem.

Má tiež priaznivý vplyv na naberanie čistej svalovej hmoty a vytrvalosti pri intenzívnom tréningu. Produkt je odporúčaný pre športovcov, ktorí systematicky trénujú a zvlášť pre silové športy. Buforovaný kreatín monohydrát má všetky pozitívne vlastnosi obyčajného kreatínu monohydrátu, ale je oveľa silnejší a pomáha pri naberaní čistej svalovej hmoty.

Tiež stimuluje produkcie inzulínu, ktorý v spojení s kreatínom zosilňuje syntézu bielkovín, podporuje naberanie sily a svalovej hmoty a zväčšuje výkonnosť. Activlab Crea- Alka Buff je odporúčaný pre dospelé osoby, pre pracovne aktívne osoby (s výnimkou tehotných a dojčiacich žien), obzvlášť pre silové športy (kulturistika, silový trojboj, bojové športy) ako produkt urýchľujúci rast svalovej hmoty a sily.

 

Doporučené dávkovanie

V netréningové dny: tréningové dni 1 kapsula ráno na lačno, 2 kapsuly pred tréningom a 1 kapsula pred spaním. 1 kapsula na lačno a 1 kapsula pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 kaps
Buforovaný kreatín monohydrát 1600 mg
D-ribóza 400 mg
Recenzie od zákazníkov

Crea - Alka Buff 120 tab - ActivLab

Globálne hodnotenie produktu

100%
100%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
skvely kreatin, lahka a prakticka aplikacia, za par tyzdnov som videl viditelne zmeny na objeme, sile, vahy sli pekne hore

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Crea - Alka Buff 120 tab - ActivLab

 1. 100%

  Jojo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  skvely kreatin
  skvely kreatin, lahka a prakticka aplikacia, za par tyzdnov som videl viditelne zmeny na objeme, sile, vahy sli pekne hore
Write Your Own Review
Prezeráte si:Crea - Alka Buff 120 tab - ActivLab
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Crea - Alka Buff 120 tab - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď