Cre-NO Muscle Max - Vitalmax

Výrobca: Vitalmax
Hodnotenie:
100 %

Cre-NO Max Muscle je predtréningový stimulant na zefektívnenie masívneho svalového rastu. Zaisťuje svalové napumpovanie, maximalizáciu svalových a silových prírastkov, zlepšenie vytrvalosti, zníženie tuku a rýchlejšiu regeneráciu. Obsahuje zložky, ako AAKG, Taurín, L-Citrulín v optimálnom pomere a množstve.

Dlhodobo nedostupný
 

Cre-NO Max Muscle: napumpovanie, rast svalov a sily, lepšia regenerácia v jednom

Cre-NO Max Muscle je predtréningový stimulant na zefektívnenie masívneho svalového rastu. Výrobca garantuje vysoké a dlhotrvajúce svalové napumpovanie, maximalizáciu svalových a silových prírastkov, zlepšenie vytrvalosti, zníženie podielu tukových zásob a extrémnu schopnosť regenerovať po náročnej fyzickej záťaži. Určite aj vy si kladiete otázku, ako je možné dosiahnuť toľko pozitívnych efektov jednoduchou aplikáciou doplnku výživy, ktorý obsahuje v podstate dobre známe zložky. Tajomstvo efektívnosti sa skrýva v optimálnom pomere a v optimálnom množstve týchto zložiek v konečnom výrobku.

 

cre-no max muscle

 

Cre-NO Max Muscle a jeho účinné látky

  • AAKG - zvyšuje hladinu inzulínu a priamo podporuje anabolické procesy v trénujúcom organizme.
  • TCM - výrazne zefektívňuje prácu trénujúcich svalov, prispieva k nárastu explozívnej sily a predovšetkým sa podieľa na procesoch zodpovedných za stabilizáciu testosterónových hladín aj pri extrémnej tréningovej záťaži.
  • Citrulín - pozitívne ovplyvňuje svalovú vytrvalosť a zvyšuje odolnosť svalov voči negatívnemu pôsobeniu kyseliny mliečnej.
  • Taurín - prispieva k prenosom nervových podnetov vo svaloch, udržiava zaťažovaný sval v dlhodobej pohotovosti a regeneračne pôsobí na svalovú bunku.
  • ALA - zabezpečuje zníženie negatívneho pôsobenie oxidatívneho stresu na svalovú bunku.

 

 Cre-NO Max Muscle a jeho účinky

  • podporuje svalové napumpovanie
  • maximalizuje svalové a silové prírastky
  • zlepšuje vytrvalosť
  • znižuje podiel tukových zásob
  • podporuje regeneráciu
 

Zloženie

Arginín-alfa-ketoglutarát (AAKG), Tricreatín malát (TCM), L-citrulín, Taurín, Kyselina alfa-lipoová, želatínová kapsula.

 

Dávkovanie

6 kapsúl denne, rozdelených do dvoch dávok. Vezmite 3 kapsule 45 minút pred tréningom a 3 kapsule ihneď po tréningu. V dňoch bez tréningu 3 kapsule počas dňa a 3 kapsule večer. Neužíajte s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6 kaps)
Arginín-alfa-ketoglutarát (AAKG) 2100 mg
Tricreatín malát (TCM) 2100 mg
L-citrulín 1000 mg
Taurín 700 mg
Kyselina alfa-lipoová 50 mg
Recenzie od zákazníkov

Cre-NO Muscle Max - Vitalmax

Write Your Own Review
Prezeráte si:Cre-NO Muscle Max - Vitalmax
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 6,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie N/A