Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

CN3 225 g - Cellucor

Výrobca: Cellucor

CN3 je inovatívna forma kreatínu, ktorá kombinuje  kreatín a dusičnany v podobe Kreatín Nitrátu. Zlepšuje napumpovanie svalov, zvyšuje silu, vytrvalosť, výkonnosť a objem. Vďaka nemu dosiahnete svoje výsledky ešte rýchlejšie a je vysoko účinný pri budovaní svalovej hmoty. 

Dlhodobo nedostupný

CN3 je inovatívna forma kreatínu - Kreatín Nitrát - pre lepšiu vytrvalosť, silu a objem svalovej hmoty

CN3 predstavuje inovatívnu formu kreatínu: Creatine Nitrate (NO3-T™). V tejto forme je kreatín naviazaný na molekulu nitrátu. Kreatín zvyšuje silu a nitrát zlepšuje napumpovanie svalov. Už nemusíš viac užívať kreatín a nitrix oxid ako samostatné produkty. Od teraz to všetko dostaneš vďaka CN3. Je ideálny pre mužov a ženy, ktorí chcú zlepšiť svoju silu, vytrvalosť a objem. Vieme, že kreatín a dusičnan sú významnými na individuálnej úrovni ale štúdie ukázali, že ich spojením tvoria Kreatín Nitrát, ako je napríklad v CN3, ktorý produkuje ešte lepšie výsledky. V skutočnosti, kreatín nitrát sa ukázal ako účinnejší pri budovaní svalovej hmoty, ako kreatín sám.

CN3 cellucor

 

Bolo dokázané, že diétne dusičnany (ako je zelená listová zelenina) majú pozitívny vplyv na výkon. Keď sa viaže k kreatínu v podobe CN3, sa dusičnan prevedie v tele na oxid dusnatý (NO). Vyššie hladiny NO v tele produkujú viac kyslíka v krvi, a v konečnom dôsledku prispieva k podpore lepšej vytrvalosti, napumpovaniu, a celkovej výkonnosti.

 

CN3 a jeho výhody

  • inovatívna forma kreatínu: kreatín nitrát
  • podporuje svalovú energiu počas intenzívneho cvičenia
  • podporuje rast svalov
  • zlepšuje svalovú vytrvalosť
  • zvyšuje silu, výkonnosť a regeneráciu
  • rýchlo sa absorbuje
  • je výborný pre vysoko intenzívne tréningy

 

Dávkovanie

1 odmerku (5 g) rozmiešajte v 200 - 300 ml vody. Užívajte 30 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch)1 dávka (5 g)
Kalórie 5 kcal
Sacharidy celkom 1 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 500 mg
Creatine Nitrate (NO3-T™) 3 g

 

Ďalšie zložky

Prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, sukralóza, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, acesulfam draselný, FD&C Red Lake #40.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

CN3 225 g - Cellucor

Write Your Own Review
Prezeráte si:CN3 225 g - Cellucor
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

CN3 225 g - Cellucor

Napíšte otázku
Napísať odpoveď