Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Citrulline Malate 250 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein

Citrulline Malate je kombináciou citrulínu a organického malátu, ktorá ponúka spôsob zvýšenia výkonu, oddialenie únavy a urýchlenie regenerácie. Citrulín pomáha odstrániť z tela toxíny, ako kyselina mliečna a amoniak, a malát sa podieľa na zvyšovaní hladiny ATP. Produkt je čistý 100% citrulín malát, určený hlavne pre športovcov s vysokou intenzitou cvičenia, ale aj pri posilňovaní. 

Dlhodobo nedostupný

Citrulline Malate zvýši výkon, oddiali únavu a zlepší regeneráciu

Citrulline Malate je jedinečnou kombináciou aminokyseliny citrulínu a organického malátu, ktorá ponúka športovcom spôsob zvýšenia výkonu, oddialenie únavy a urýchlenie regenerácie. Túto osobitú formulku ocenia hlavne športovci s vysokou intenzitou cvičenia a pri posilňovaní. Tieto dve látky sa veľmi dobre doplňajú a podľa výskumov zvyšujú vytrvalosť.


Citrulín pomáha pri odstraňovaní toxínov, ako je kyselina mliečna a amoniak, ktoré sú vedľajšími produktmi intenzívnej fyzickej námahy, metabolizmu bielkovín a katabolických stavov. Citrulín je prekurzorom arginínu a napomáha jeho produkcii. Je ideálny pre športy s vysokou intenzitou cvičenia, ako je vzpieranie a šprinty. Malát sa podieľa na zvyšovaní hladiny ATP (zvyšuje zásoby okamžitej energie pre organizmus).

 

citrulline malate citrulín malát

 

Citrulline Malate a jeho výhody

  • Kombinácia aminokyseliny citrulínu a oganického malátu
  • Odstraňuje toxíny
  • Pomáha zlepšiť výkon
  • Môže zvýšiť produkciu energie
  • Môže podporiť rýchlejšie zotavenie
  • Ideálny pre športy s vysokou intenzitou cvičenia a posilňovaní

 

Zloženie

Tento produkt je 100% citrulín malát, nič nebolo pridané ani odobrané.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 2-3 g Citrulline Malate s vodou alebo ovocným džúsom a užite dvakrát denne. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov, odporúčame konzumovať ráno a 45 minút pred začatím tréningu.  1 x plná malá odmerka váži 3.5 g

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 g)
100% Citrulín malát2 g

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí! Každý, kto zvažuje doplňovanie si citrulín maláte a trpí s problémami srdca alebo psychickou poruchou, mal by sa poradiť so svojím lekárom.

Alergény: Neobsahuje alergény.

Recenzie od zákazníkov

Citrulline Malate 250 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Citrulline Malate 250 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Citrulline Malate 250 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď