Chróm Pikolinát - GymBeam

Chróm Pikolinát je prírodný suplement, ktorý vzniká spojením chrómu a kyseliny pikolínovej. Táto esenciálna minerálna látka priaznivo pôsobí na hladinu cholesterolu, stimuluje tvorbu inzulínu a podieľa sa na metabolizme tukov a sacharidov. Bojuje proti únave a pomáha regulovať chuť do jedla.

Chróm Pikolinát - prírodný suplement chrómu s posilneným účinkom, ktorý sa podieľa na metabolizme tukov, sacharidov a pomáha regulovať chuť do jedla

Chróm Pikolinát je prírodný suplement chrómu, ktorý vzniká spojením kyseliny pikolínovej a chrómu. Kyselina pikolínová zaisťuje, že chróm je stabilnejší a telo ho vie lepšie absorbovať a zúžitkovať. Chróm je esenciálna minerálna látka, ktorá priaznivo pôsobí na hladinu cholesterolu, čím predchádza kardiovaskulárnym ochoreniam. Taktiež je prospešný ako prevencia proti cukrovke typu II. Jeho ďalším benefitom je, že redukuje inzulínovú rezistenciu, čo prispieva k zníženiu hladiny cukru v krvi.

Chróm Pikolinát teda pomáha správnej funkcii inzulínu, ktorý je veľmi dôležitý pri tvorbe svalovej hmoty. Chróm je prítomný aj pri metabolizme tukov a sacharidov, čopozitívny vplyv na tvorbu energie. Následne túto energiu dokáže telo efektívne využiť pri tréningu a cvičení. Pri diétach sa využíva najmä vďaka tomu, že pomáha regulovať chuť do jedla. Ďalšou výhodou, ktorú v sebe Chromium Picolinate skrýva je že bojuje proti únave, depresii a prispieva k zlepšeniu nálady.

Chromium Picolinate - gymbeam

Chróm Pikolinát a jeho výhody

• prírodný suplement chrómu
  • redukuje inzulínovú rezistenciu
  • podieľa sa na metabolizme tukov a sacharidov
  • znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi
  • pripsieva k tvorbe svalovej hmoty
  • pomáha regulovať chuť do jedla
  • bojuje proti únave a depresii

Chróm pikolinát, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý).

Užite 1 tabletu denne.

Nutričné hodnoty1 tableta*RI
Chróm  200 μg 500 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Ostatné minerály
Skupina príchute prírodná chuť
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma tabletkovaný
Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Ostatné minerály

Recenzie od zákazníkov Chróm Pikolinát - GymBeam
Prezeráte si:Chróm Pikolinát - GymBeam

Najlepší chrom na trhu, veľmi odporúčam...

Velmi nevhodne pre ludi co maju problem so srdcom, beriem lieky na tlak a tento produkt mi zvysil tlak. V upozorneni to pise ze nevhodne pre ludi co maju problem so srdcom a je to pravda, POZOR!!!

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
60 tab. 4,50 € 3,95 €
120 tab. 8,50 € 6,95 €
Kedy a ako užívať chróm?
O akom čase je najviac vhodné užívať chróm, ak väčšinou cvičím kardio ráno a od neskorého poobedia mám veľké chute na sladkosti, aby boli jeho účinky zmaximalizované? Mohla by mi jedna tableta denne podporiť redukciu váhy, a zároveň pomôcť menežovať cukrovinkový apetít? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Kedy a ako užívať chróm?
Dobrý deň, Chróm je minerálna látka, nie stimulant, ktorý pocítite okamžite po požití. Je dôležité užívať ho pravidelne a dlhodobo. Ideálne je užívať ho ráno po jedle. Veľkú chuť na sladké, ktorú pociťujete spôsobuje rýchly pokles cukru v krvi. Zabrániť tomu môžete efektívne ak sa váš denný príjem sacharidov bude skladať prevažne z komplexných sacharidov rozložených rovnomerne počas celého dňa. Pri takomto stravovaní vám užívanie chrómu pomôže potlačiť váš apetít na sladké.

ladislav, team GymBeam
Alergény
Dobry den,
V popise, konkretne v sekcii "detail produktu" mate uvedene, ze "produkt neobsahuje ziadne alergeny". Ten isty produkt, ale ponukany v eshope pilulka.sk, ma v popise alergénové upozornenie: "Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov." . Prosim vas o objasnenie. Vopred dakujem.
Alergény
Dobrý deň, náš výrobok neobsahuje stopy žiadnych alergénov. Na stránke pilulka.sk nie sú uvedené správne informácie.
Paula, team GymBeam
je tento produkt vegansky?
je tento produkt vegansky?
Dobrý deň, produkt má vegánsky pôvod.