BIO produkty | GymBeam.sk Skip to main content

BIO produkty

BIO produkty je kategória, ktorá obsahuje potraviny vyrobené zo surovín pôvodom z ekologického poľnohospodárstva. Tieto biopotraviny boli vyprodukované za prísne kontrolovaných podmienok. Pri pestovaní rastlín je napríklad obmedzené používanie syntetických hnojív a pesticídov. Produkty v tejto kategórií sú tak maximálne šetrné voči životnému prostrediu, pričom nezaostávajú ani skvelou chuťou a výživovou hodnotou.

V kategórii BIO produktov nájdete:

  • Superpotraviny, medzi ktoré patrí napríklad BIO Spirulina, BIO Chlorella, BIO Zelený jačmeň, BIO Matcha prášok či ich kombinácia vo forme BIO Greens Mix. Tieto zelené superpotraviny obohatia váš jedálniček o prospešné vitamíny, minerálne látky a ďalšie biologicky aktívne zložky. 
  • Obilniny a pseudoobilniny, ako napríklad quinoa, ryža, amarant alebo obilninové vločky či müsli, vytvoria skvelý základ vášho zdravého jedálnička. 
  • Rastlinné alternatívy mäsa, či už tempeh, seitan alebo tofu, sú ako stvorené pre vegetariánov, vegánov a všetkých milovníkov rastlinnej stravy. 
  • Semená, ako napríklad výživné ľanové, tekvicové, konopné alebo slnečnicové semienka, si obľúbite na posypanie obilninových kaší, jogurtov či šalátov.
  • Orechové maslá sú výborné len tak samotné, ale môžete nimi ozdobiť aj lievance, palacinky alebo ich pridať do obľúbeného dezertu. Vyskúšajte napríklad lahodné mandľové alebo arašidové maslo.  
  • Oleje, ktoré sú lisované za studena, sú skvelým doplnkom studenej kuchyne. Svojou výraznou chuťou a obsahom zdravých tukov vás zaujme napríklad lahodný tekvicový alebo extra panenský olivový olej.
  • Sirupy perfektne osladia nielen vaše obľúbené dezerty, ale môžete nimi poliať aj palacinky či lievance. Originálnou sladkou chuťou vás okúzli napríklad výborný datľový alebo javorový sirup.  
  • Shoty, ako napríklad osviežujúci ginger shot s matchou alebo chilli a kurkumou, ocení každý, kto sa chce poctivo starať o svoje zdravie a vitalitu.  
  • Nápoje alebo potraviny v prášku môžu byť skvelým koncentrovaným zdrojom esenciálnych živín. Obohaťte svoj jedálniček napríklad o Cocoa & Maca Drink, kakaový alebo banánový prášok. 
  • Prospešné rastliny v podobe adaptogénov, ako napríklad ashwagandha alebo maca v prášku, výborne obohatia kaše či ďalšie pokrmy a zvýšia tak podiel živín v jedle.  
  • Čaje sa stanú perfektným doplnkom vášho zdravého jedálnička. Máte na výber z bielych, bylinkových aj ovocných druhov. Nielen ako náhradu kávy oceníte aj čierne a zelené čaje, napríklad populárny zelený čaj Sencha.
  • Ďalej v sortimente nájdete rôzne korenie, strukoviny, múky či chutné snacky, vrátane proteínových tyčiniek. 

Mnohé z našich bioproduktov patria zároveň aj medzi superpotraviny. Ak vás zaujíma, čím tieto potraviny vynikajú a ako ich môžete pridať do jedálnička, nevynechajte náš článok Veľký prehľad superpotravín: Ktoré sú najlepšie a ako nám môžu pomôcť?

 
BIO Konopné semienka - lúpané - VanaVita

až -20%

BIO Konopné semienka - lúpané - VanaVita
4,75 €
(19,00 €/ kg)
BIO Kakaové bôby - VanaVita

zľava -10%

BIO Kakaové bôby - VanaVita
7,65 €
(30,60 €/ kg)
BIO Banánový 200 g - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Banánový 200 g - GymBeam
5,50 €
(27,50 €/ kg)
BIO Zero Fettuccine 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385 g – GymBeam
2,40 €
(6,23 €/ kg)
BIO Mandľové maslo - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Mandľové maslo - VanaVita
Od11,95 €
(35,15 €/ kg)
BIO Lieskovoorieškový krém s kakaom - VanaVita
BIO Lieskovoorieškový krém s kakaom - VanaVita
Od10,50 €
(30,88 €/ kg)
BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita

zľava -20%

Made in Slovakia

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita
2,35 €
(47,00 €/ kg)
BIO Zázvorový shot s matchou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Zázvorový shot s matchou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,40 €
(6,23 €/ kg)
BIO Mango shot s chilli a kurkumou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Mango shot s chilli a kurkumou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
BIO Zázvorový shot s aróniou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Zázvorový shot s aróniou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeam

zľava -21%

Made in Italy
BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeam
Od2,05 €
(8,20 €/ l)
BIO Müsli - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Müsli - VanaVita
4,10 €
(8,20 €/ kg)
BIO Tahini - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Tahini - GymBeam
Od4,30 €
(14,33 €/ kg)
Proteínová tyčinka BIO Vegan Bar - VanaVita
Made in Slovakia

BIO

Vegan

Proteínová tyčinka BIO Vegan Bar - VanaVita
1,60 €
(32,00 €/ kg)
BIO ľanové semienka hnedé - VanaVita

BIO

Vegan

BIO ľanové semienka hnedé - VanaVita
3,60 €
(7,20 €/ kg)
BIO Paradajková krémová polievka - Activus

BIO

Vegan

BIO Paradajková krémová polievka - Activus
3,60 €
(9,00 €/ kg)
BIO Agáve sirup - GymBeam

zľava -11%

BIO

Vegan

BIO Agáve sirup - GymBeam
2,50 €
BIO Kokosové chipsy natural – VanaVita

BIO

Vegan

BIO Kokosové chipsy natural – VanaVita
3,60 €
(18,00 €/ kg)
BIO Kakaový prášok - VanaVita

zľava -10%

Made in Slovakia

BIO

Vegan

BIO Kakaový prášok - VanaVita
4,95 €
(19,80 €/ kg)
BIO Tekvicová krémová polievka - Activus

BIO

Vegan

BIO Tekvicová krémová polievka - Activus
Od3,60 €
(9,00 €/ kg)
BIO Šťava z limetiek - GymBeam

zľava -20%

BIO Šťava z limetiek - GymBeam
Od2,00 €
(8,00 €/ l)
BIO ZERO Thai rezance – GymBeam
BIO ZERO Thai rezance – GymBeam
2,40 €
(6,23 €/ kg)
BIO Pikantná kari polievka - Activus

BIO

Vegan

BIO Pikantná kari polievka - Activus
3,60 €
(9,00 €/ kg)
Položky 1-24 z celkového počtu 241