Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA Xtra 800 g - Activlab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
76 %

BCAA X-tra je zdroj vetvených aminokyselín BCAA, leucín, valín a izoleucín. Jedna dávka obsahuje až 5g BCAA v pomere 2:1:1. Pôsobenie prípravku je dodatočne zosilňované L-glutamínom, aminokyselinou dôležitou pre syntézu bielkovín. Tieto BCAA urýchľujú regeneráciu a zabraňujú katabolizmu.

BCAA X-tra proti katabolizmu a na podporu regenerácie

BCAA X-tra je koncentrovaný zdroj vetvených aminokyselín BCAA. Vetvené aminokyseliny tvoria cca 1/3 hmoty kostrových svalov, pôsobia antikatabolicky, a tiež sa zúčastňujú syntézy svalových bielkovín. BCAA X-tra je ideálne riešenie pre osoby, ktoré chcú zväčšiť svalovú hmotu a tiež zväčšiť silu bez nárastu tukového tkaniva. Jedna dávka (10 g) BCAA X-tra obsahuje až 5 g vetvených aminokyselín v pomere 2:1:1. Pôsobenie prípravku je dodatočne zosilňované L-glutamínom, aminokyselinou dôležitou pre biosyntézu bielkovín a tiež pre osoby, ktoré chcú zväčšiť silu a výkonnosť svalov. Je odporúčaný pre výkonnostných aj rekreačných športovcov. Urýchľuje regeneráciu organizmu po výkone. Zabraňuje katabolizmu.

  bcaa x-tra

 

Dávkovanie  

V tréningové dni 10 g (2 čajové lyžičky) pred tréningom a 10 g po tréningu rozpustiť v 250 ml vody. V netréningové dni: jedna dávka 10 g pred jedlom.

 

Zloženie

L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová a citran sodný, aróma, sladidlo E950 látky, farbivá: E104 (v citrónovej a pomarančovej aróme), E110 (grapefruit a pomarančová aróma), E124 (grapefruit a čerešňová aróma) / môže mať vplyv na koncentráciu. Výrobok môže obsahovať stopové množstvo sóje, pšenice a orechov. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 1 dávke (10 g)
Kalórie34 kcal
Bielkoviny8,5 g
Sacharidy0 g
Tuky0 g
L-glutamín3,5 g
L-leucín2,5 g
L-valín1,25 g
L-isoleucín1,25 g

 

Upozornenie

Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Po otvorení obal starostlivo zatvárať. Výrobok nepoužívať ako náhradu pestrej stravy . Skladovať mimo dosahu malých detí. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Skladujte na suchom mieste, pri teplote od 10C do 25C, mimo dosahu detí, v dobre uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Recenzie od zákazníkov

BCAA Xtra 800 g - Activlab

Write Your Own Review
Prezeráte si:BCAA Xtra 800 g - Activlab
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

BCAA Xtra 800 g - Activlab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď