Recenzie - Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

BCAA 4:1:1 Instant je dobre rozpustný prášok s obsahom aminokyselín s rozvetveným reťazcom vo forme l-leucínu, l-izoleucínu a l-valínu. Po zmiešaní s vodou vytvorí osviežujúci nápoj, ktorý je ideálny počas aj po tréningu. Vhodný je pre silových aj vytrvalostných športovcov.

17,95 €(35,90 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Priemer z 1594 hodnotení
(1145 hodnotení)
(233 hodnotení)
(96 hodnotení)
(42 hodnotení)
(78 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Väčšina recenzií je veľmi pozitívna, pričom vyzdvihuje skvelú chuť naprieč viacerými príchuťami, silné osvieženie a spoľahlivú miešateľnosť, ktorá sa dobre rozpúšťa vo vode. Mnohí zákazníci tiež uvádzajú, že to používajú pravidelne ako podporu pri tréningu, regenerácii a pre jednoduchšie tréningy. Menšia časť uvádza, že „bez príchute“ môže byť veľmi horké, zatiaľ čo menšina nemala rada niektoré konkrétne príchute, ako mango-marakuja alebo kiwi, a niekoľkí spomenuli penenie.

  • Skvelý výber príchutí
    |
  • Dobre sa rozpúšťa vo vode
    |
  • Jednoduché miešanie
    |
  • Obľúbené na tréning
    |
  • Podporuje regeneráciu
    |
  • Funguje dobre aj dlhodobo

Vygenerované pomocou AI z 1594 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Saša

Overený nákup
príchuť mango-maracuja: na môj vkus trochu veľmi sladké, ale piť sa to dá v pohode. cítiť to umelou príchuťou, ale to sa dá čakať zrejme u všetkých. rozspustnosť: našťastie dobrá, pretože napriek
Najprínosnejšia kritická recenzia

Михайло

Overený nákup
V žiadnom prípade neužívajte "bez príchutí", je to jednoducho hrozné, nedá sa piť ani po zmiešaní s bielkovinami. "Bez chuti" chutí ako žuvanie Levomycitínu (kto vie, vie), horko-sladké, brrr, už len
Podľa príchute

Recenzie slovenské (387)
Overené nákupy (1123)
Pozitívne (1471)
Negatívne (120)
Recenzie v ostatných krajinách (1207)
  • Damian

    Neoverený nákup

    20. 3. 2019

    Príchuť: čierne ríbezle, kola, zelené jablko, hruška - jablko, citrón limetka, mango marakuja, pomaranč, hruška, ananás, jahoda limetka, tropical fruit, bez príchute, vodný melón, čerešňa - mentol
    - perfektná rozpustnosť, najradšej mám mango maracuja pre sladkú chuť a na osvieženie lemon lime alebo green apple na prestriedanie :) užívam 2x denne v deň tréningu a 1x denne v deň voľna
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Pascheestee

    Neoverený nákup

    12. 3. 2019

    Kúpil som vodný melón s nulovým očakávaním čo bolo možno aj dobre pretože pokiaľ idete vyložene po chuti, tak rozhodne vodný melón nie je niečo čo by ste si dali mimo posilku len tak na chuť, chuť je celkom horká a vcelku nezaujímavá, ale riešiť chuť asi nie je úplne podstatné, hlavné je samozrejme účinok týchto BCAA ktoré fungujú a za tú cenu určite stoja
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Alin

    Neoverený nákup

    9. 3. 2019

    Základné, za skvelú cenu. Produkty GymBeam používam už nejaký ten piatok a zatiaľ ma nesklamali. Rovnaký obsah nájdete na iných stránkach za takmer dvojnásobnú cenu. Veľmi praktický výrobok a pomarančová chuť je to, čo potrebujete :D
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • adka66

    Overený nákup

    1. 3. 2019

    Kedže som v užívaní začiatočník, nedokážem veľmi zhodnotiť prípravok čo do kvality z hľadiska výkonu. Chuťovo to bol otras, pripisujem to zle zvolenej príchuti pineapple. Až k úplnému koncu balenia som to ako tak zvládala :-) Na druhej strane som človek, ktorý číta zloženie výrobkov a na základe tohto by som určite tento výrobok nehanila. Výrobok za cenu nižšiu ako konkurečné produkty ponúka identický až vyšší obsah účinnej látky - čiže BCAA, čo si myslím že je dôležitý fakt. Ďalej si veľmi dávam pozor na umelé sladidlá a preto pri produktoch Gym Beam veľmi oceňujem, že vo veľkej časti výrobkov využívajú sukralózu, alebo steviol a vyhýbajú sa aspartamu a Acesulfam-u K, ktoré si myslím, že by mali byť zakázané. Keď si vezmeme do úvahy, koľko doplnkom stravy popri cvičení používame ( proteín, glutamín, BCAA, hypotonický nápoj ) a v každom tomto je nejaké to umelé sladidlo, tak nám naviac z toho môže ešte vzniknuť pekný coctailový efekt a spokojne môžeme presiahnuť max. denný povolený príjem týchto nie celkom "fér potravín". Čiže ja na základe zloženia dávam 5 hviezdičiek, chuti však žiaľ ani jednu. Siahla som teraz po ProAMINO, z dôvodu, že obsahuje už aj L-glutamín, ktorý som teraz do týchto BCAA kombinovala. Určite sa však k tomuto výrobku ešte vrátim, aleurčite k inej príchuti.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • haross

    Neoverený nákup

    24. 2. 2019

    príchuť pineapple hrozná ,nedá sa piť ,striasa ma po vypití .Pijem s vodou zhruba 300ml a jedna odmerka
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Cibo

    Overený nákup

    16. 2. 2019

    Príchuť: čierne ríbezle
    Ahojte, nebudem písať o chutiach ale o tom čo zaberá, takže crea7in +glutamín+ Bcaa 4:1:1+protein soi isolate + srvátka / tieto dva som zmiešal spolu/+ biosterol a testoplast - je dostať v CZ cca 13€, na kĺby Alavis . Ak budete poctivo cvičiť a dodržiavať dávkovanie, prípadne sem tam i viac, tak za mesiac budete vidieť výsledky. Ja mám cez 50r. a pôsobí to výborne a to je u mňa nižšia hladina testosterónu. Prk. nápoj počas cvičenie mam zložený z dávky Crea7in, glutamín a Bcaa. Tak veľa zdaru.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Orbi

    Neoverený nákup

    13. 2. 2019

    Príchuť: pomaranč
    Kúpil som si pomarančový, je výborný na svaly a trávenie.Pijem ho s taurínom raz do týždňa (miešam len pred tréningom) a tréning ide oveľa lepšie.Oplatí sa kúpiť ten 500 gramový
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mirka

    Neoverený nákup

    13. 2. 2019

    Príchuť: bez príchute
    Konečne skvelé BCAA, ktoré sú vhodné aj pre nás vegetariánov! Dobre sa rozmieša (roztopí sa) vo vode a má skvelú chuť. V kombinácii s karnitínom je veľmi účinný. Veľká spokojnosť s týmto BCAA.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Hanga

    Neoverený nákup

    6. 2. 2019

    Myslím, že si už nič nekúpim, som s ním úplne spokojná. Zelené jablko mám najradšej, pretože nemám rada presladené veci a toto je príjemne kyslé. A samozrejme, že to, že ho môžu konzumovať aj vegáni, nie je pre mňa na poslednom mieste, v dnešnej dobe je stále vzácne nájsť produkt, ktorý môžeme konzumovať aj my! Vďaka!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Гость

    Neoverený nákup

    26. 1. 2019

    Predajca oznámil, že došlo k chybe a vrátil dodatočnú sumu zahrnutú v cene. Ďakujem.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili