Bandáže na kolená K2 Black - RDX Sports

Výrobca: RDX Sports

Bandáže na kolená K2 slúžia na omotanie a stabilizáciu kolenného kĺbu pri silovom tréningu. Dokonale obopnú nohu a vďaka elastickému materiálu sa skvele prispôsobia vašim nárokom na mieru stiahnutia. Disponujú navyše technológiou Shell Shock GEL™, ktorá znižuje otrasy kolena. Poskytnú vám tak zvýšenú ochranu pred zranením, oporu a komfort pri vzpieraní alebo powerliftingu.

Bandáže na kolená K2 pomáhajú zvýšiť stabilitu kolena a spevniť ho počas silového cvičenia a iných športových aktivít

Bandáže na kolená K2 sú tréningové pomôcky, ktoré slúžia na omotanie a spevnenie kolenného kĺbu. Sú vyrobené z elastického materiálu a taktiež anatomicky zakrivené, vďaka čomu sa dokonale prispôsobia tvaru vašej nohy aj nárokom na mieru stiahnutia. Po tom, čo si koleno touto bandážou omotáte, ľahko ju bezpečne zaistíte a potom aj odistíte suchým zipsom Hook and Loop. Počas cvičenia určite oceníte aj mäkké polstrovanie v oblasti kolena, ktoré sa postará o váš maximálny komfort.

Táto fitness pomôcka disponuje aj technológiou Shell Shock GEL™, ktorá dokáže znížiť otrasy kolena. To príde vhod najmä na plyometrickom tréningu, napríklad pri výskokoch na debnu. Pri intenzívnom cvičení je príjemným bonusom aj podšívka so schopnosťou odvádzania potu aj inej vlhkosti, vďaka ktorej zostanete v suchu.

Bandáže na kolená K2 sa postarajú o váš maximálny komfort a oporu pri silovom tréningu. Ocenia ju najmä vzpierači, crossfiťáci, powerlifteri aj ostatní športovci, ktorí potrebujú spevniť kolená pri cvičení. V balení sa nachádzajú 2 kusy bandáží, ktoré sa môžu pochváliť certifikáciou EKO-TEX® Standard 100, vďaka čomu máte istotu, že boli testované na škodlivé látky. Okrem toho ich schválili svetové powerlifterské asociácie a komisie, ako je napríklad USPA a IPL.

Bandáže na kolená K2 a ich výhody

• praktické fitness pomôcky na cvičenie
  • majú elastický materiál a anatomický tvar
  • upevňujú sa pomocou suchého zipsu Hook and Loop