Ashwagandha Extract - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Ashwagandha Extract je účinný rastlinný výťažok s obsahom vitanolidov, alkaloidov a witaferínu. Patrí medzi adaptogény, ktoré sa spájajú so starostlivosťou o telo v psychicky aj fyzicky náročných situáciách. Pritom sa radí medzi nootropiká, ktoré pomáhajú dbať o pamäť či koncentráciu.

Ashwagandha Extract oceníte pri starostlivosti o duševné zdravie, mozog aj celkovú vitalitu organizmu

Ashwagandha Extract je funkčný rastlinný výťažok s množstvom bioaktívnych látok. Je štandardizovaný na vitanolidy, witaferín a alkaloidy. Ashwagandhu zaraďujeme medzi adaptogény, ktoré pomáhajú so starostlivosťou o duševné zdravie a relaxáciu. Tiež sa spájajú s odolnosťou v psychicky a fyzicky náročných situáciách. Patrí aj medzi nootropiká, ktoré pomáhajú dbať o mozog a kognitívne funkcie, ako pamäť a sústredenosť.

Ashwagandha je tak vhodná v obdobiach fyzickej a psychickej záťaže. Hodí sa pre manažérov, študentov či všetkých ľudí s náročným zamestnaním. Tento extrakt zároveň oceníte pri celkovej starostlivosti o zdravie a výkonnosť organizmu.

Ashwagandha Extract a jeho výhody

• funkčný rastlinný extrakt
  • je bohatá na biologicky aktívne látky
  • obsahuje vitanolidy, witaferín a alkaloidy
  • patrí medzi adaptogény
  • pomáha so starostlivosťou o duševné zdravie a relaxáciu
  • spája sa s odolnosťou vo fyzicky a psychicky náročných situáciách
  • patrí medzi nootropiká
  • pomáha dbať o mozog a kognitívne funkcie
  • je vhodná pre ľudí s mentálne a fyzicky náročnými povolaniami
  • hodí sa pri starostlivosti o zdravie a celkovú vitalitu organizmu

Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera (L.) Dunal) štandardizovaný na 7,2 % vitanolidov, 1 % alkaloidov a 0,25 % witaferínu A.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezam, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Užívajte 1 dávku - 320 mg (1 odmerka) denne s jedlom, zapite vodou. Používajte odmerku, ktorá je súčasťou balenia (0,5 ml).

Aktívne zložky Na porciu
Extrakt z koreňa Ashwagandhy, ktorý obsahuje 320 mg
- vitanolidy (7.2%) 23,04 mg
- alkaloidy (1%) 3,2 mg
- witaferín A (0.25%) 0,8 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výrobku. Prípravok sa nesmie konzumovať, ak užívate sedatíva, hypnotiká alebo antiepileptiká a nemali by ho užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

HS kód 21069098: --- Ostatné
Štítky produktu Best Seller, New