Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Arnold Series Iron Cre3 126 g - Muscle Pharm

Výrobca: Muscle Pharm

Arnold Iron Cre3 od spoločnosti MusclePharm zvyšuje silu, podporuje nárast svalovej hmoty a zlepšuje regeneráciu svalovej hmoty. Arnold Iron Cre3 je modifikovaný kreatín bez nasycovacej fázy.

Dlhodobo nedostupný

Arnold Iron Cre3

Iron CRE3 je prvý chemicky modifikovaný kreatín, ktorý je silnejší ako bežný kreatín. Účinná dávka je v 1/10 štandardnej dávky kreatínu monohydrátu. Iron CRE3 zvyšuje úroveň vnútrobunkového kreatínu, čo podporuje rast svalov bez toho aby vaše pôsobili mäkko a zaliato. Navyše získate tak žiadané napumpovanie a žilnatosť. Pretože budú vaše svaly nasýtené kreatínom, ostanete napumpovaný niekoľko hodín po tréningu a váš športový výkon sa stane vašou športovou dominantou.

Ťažko trénujúci atléti potrebujú tie najnovšie kreatínové inovácie, ktoré im pomôžu každú jednu sériu v tréningu odtrénovať s tou najväčšou intezitou a tak sa posunúť neustále zlepšovať.

ION-3 NITRATE TECHNOLÓGIA: ZDOKONALENÝ KREATÍN

Predstavuje vedecký prielom: chemicky upravený kreatín, lepšie známy ako "SUPER KREATÍN" nitrát. Vďaka najmodernejšej ION-3 Nitrate technológii, kreatín nitrát je výsledkom spojenia vysoko rozpustnej kyseliny dusičnej a kreatínu. Vďaka pridaniu kyseliny dusičnej sa zvyšuje účinnosť kreatínu. Pokiaľ ide o rozpustnosti vo vode, vysokoškolské štúdie naznačujú, že kreatín nitrát je lepšie rozpustný ako kreatín monohydráta a iné formy kreatínu. To môže zároveň prispieť k podpore hladiny oxidu dusnatého a ATP v tele. Oxid dusnatý zlepšuje prekrvenie svalov následkom čoho je lepši transport živín do svalov ,zlepšenie svalovej výkonnosti, nárast sily a rast svalov hmoty.

 

Výhody

  • zvyšuje silu, zlepšuje regeneráciu
  • podporuje nárast svalovej hmoty
  • bez nasycovacej fázy

 

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte jednu dávku (1 odmerku) s približne 150-200 ml vody a užívajte 30 minút pred tréningom. IRON CRE3 môžete užívať nalačno, alebo s jedlom.

 

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty1 dávka (4,1 g)
Kalórie 5 kcal
Sacharidy 1 g
Vitamín C 500 mg
Vitamín E Blend 500 iu
Vápnik 18 mg
Creatine Nitrate 1000 mg
HydraFuel Matrix800 mg
Taurine, Coconut (Cocos nucifera) Water Powder, L-Glutamine

 

Ostatné zložky

Prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, prírodná modrá farby (ovocný koncentrát, arabská guma, kyselina citrónová, fosforečnan vápenatý), sukralóza, acesulfam draselný.

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Informácie pre alergikov: Tento produkt obsahuje sóju. Tento produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracúva mlieko, vajcia, sóju, ryby, kôrovce, orechy, arašidy a pšenicu.

Recenzie od zákazníkov

Arnold Series Iron Cre3 126 g - Muscle Pharm

Write Your Own Review
Prezeráte si:Arnold Series Iron Cre3 126 g - Muscle Pharm
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Arnold Series Iron Cre3 126 g - Muscle Pharm

Napíšte otázku
Napísať odpoveď