Arena

Arena je značka, za ktorou stojí športový vizionár Horst Dassler, syn zakladateľa spoločnosti Adidas. Venuje sa vodným športom a v jej portfóliu môžete nájsť výkonnostné plavky, plavecké okuliare, pádla, čiapky, dosky a ďalšie príslušenstvo pre plaveckých profesionálov, amatérov či hobby športovcov. Zobraziť viac

Aj preto je Arena známa mnohými športovými partnerstvami, ktoré sa často pretavili v zlaté úspechy na olympijských hrách či iných veľkých plaveckých súťažiach. Medzi najznámejších atlétov pod značkou Arena patria austrálska zlatá olympijská medailistka Cate Campbel, taliansky medailista svetových súťaží Thomas Ceccon či švédska víťazka majstrovstiev Európy Louise Hansson. 


Každý detail portfólia produktov tejto značky je zrodený z vášne pre šport, inovácií a talianskeho dizajnu navrhnutého s dôrazom na výkon, štýl a pohodlie. Arena okrem toho kladie dôraz aj na udržateľnosť a investuje do rôznych oblastí s cieľom zodpovedného prístupu k našej planéte. Cieľom značky je zlepšiť kvalitu života každého milovníka aktívneho životného štýlu a vodných aktivít či športov.

Arena

Zdroje

 Zobraziť menej

7 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Farba
 1. čierna (2)
 2. zelená (2)
 3. sivá (2)
 4. oranžová (1)
Materiál
 1. 50% Termoplastická guma, 50% Polypropylén (1)
Veľkosť
 1. L (1)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. New (7)
Cena
Filtrovať podľa
 1. Swimming Goggles The One Smoke Black - Arena
 2. Swimming Cap Classic Silicone Grey - Arena
 3. Earplug Pro Green - Arena
 4. Nose Clip Pro II Grey - Arena
 5. Hand Paddle Vortex Evolution Grey - Arena
 6. Kickboard Orange - Arena
 7. Plavecké okuliare Python Mirror Black White - Arena

7 Položiek